Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért és mióta nincs a Burger...

Miért és mióta nincs a Burger Kingben nagy üdítő csak közepes?

Figyelt kérdés
2023. júl. 16. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Azóta nincs, mióta újratölthetőek a poharak.
2023. júl. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mióta újratölthető? :D


Én mindig megveszem aztán megyek, De ha így megy első körben még ott iszom meg. :D


Amúgy pl. KFC-be be se megyek mióta csak zéró van.

2023. júl. 16. 13:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a BK-ban van nagy üdítő. Nem újratölthetős.

Nálunk a KFC-ben is van olyan üdítő ami nem zéró, light.

2023. júl. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Melyikben?


Mert elég sok BK-t bejártam de én már egy éve minimum csak a közepeset találom és nem is látok nagyobb vagy kisebb poharat sem a pénztárnál.

2023. júl. 16. 14:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Azóta nincs, mióta újratölthetőek a poharak."

Nem újratölthetőek a poharak a BK-ban legjobb tudomásom szerint. Eleve sok éttermükben nem te töltöd ki, hanem a pult mögött az alkalmazottak. De ahol te töltöd ki, ott sem írják ki sehol az étteremben, az appon vagy bármilyen reklámban, hogy újratölthető lenne. Max. a gyakorlatban nem figyelik/nem szólnak, hogy újratöltöd-e.

De még ha elkerülte a figyelmemet, és tényleg újratölthető is ezekben az éttermekben: ahol magadnak engeded az üdítőt, ott ez akkor is így volt, mikor még volt nagy üdítő.

2023. júl. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát én még a 390 forintos üdítős kupont se merem magában beváltani pedig állítólag úgy is kiadják. :D Nem hogy újratöltsem.


De bizony isten hogy 2020 óta nem vettem nagy üdítőt BK-ben. :D Igaz tavaly őszig nem is voltam 2020 után.

2023. júl. 17. 11:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!