Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Fontos nektek, hogy egy...

Fontos nektek, hogy egy étteremnek saját honlapja legyen, vagy elég ha például Facebook-oldalt működtetnek?

Figyelt kérdés
2023. júl. 20. 14:07
A kérdező szavazást indított:
Legyen saját honlapja
Csak a Facebook-on legyen jelen
Mindegy, a lényeg hogy legyen online információ róla
40 szavazat
1 2
 1/13 Kitana. ***** válasza:
100%
A honlapot jobban szeretem, sokkal átláthatóbb. Facebook-on nem mindig van kint az étlap, találkoztam már ilyennel, az meg mondjuk elég fontos, mert hiába baromi szép a hely, ha nincs olyan kajájuk, amit szívesen ennék :D
2023. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Elég a face, ha fordítanak rá megfelelő figyelmet. Ha két éves a legfrissebb poszt, ötéves a nyitvatartás és anno nyitáskor tettek fel egy pixeles étlapot és cső, az nem hozza meg a bizalmamat oda menni.

De ez a honlapra is igaz, sok helyen látom, hogy érdemi információ vagy tartalom nélkül fut, pár látványos kép a lényeg... erre felesleges.

2023. júl. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%

Alap igényesség kérdése, hogy van saját honlapja, mert ezerszer átláthatóbb, mint a minden hülyeséggel telispammelt facebook-oldal.


Igen, általában az étterem pakolja tele az üzenőfalát, mindenféle ezredrangú sz.sággal, de olyan dolgok, mint egy étlap vagy bármi, az sokszor nincs fenn.

2023. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó, ha van saját honlap, mert pl. munkahelyi gépen rákeresnék gyorsan, a Facebookot nem tudnám megnézni.


Persze a Facebook is jó, mert ellenőrizhető, hogy aktív az étterem, illetve könnyebben frissül.

2023. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Legyen saját honlap, szerintem ez az igényesség része és alapdolog, elvárás, és átláthatóbb is! Viszont az az oldal tényleg legyen aktuális, frissítve rendszeresen, tartalmas és részletes!
2023. júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Jobb a honlap átláthatóbb.A Facebook-on még pörgetni kell az oldalt mire az étlapot vagy újdonságot megtalálsz.
2023. júl. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk fészen is ugyanúgy lehet kiemelt képként étlapot betenni, hogy ne kelljen keresgélni...
2023. júl. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Nevetséges, ha egy cégnek nincs saját honlapja.
2023. júl. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Honlap legyen. google értékelés.

facebook e tekintetben måsod harmadrangu.

2023. júl. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Akkor én kakukktojàs vagyok a baràtaimmal együtt. Mi mindig facen keresünk rà egy helyre. Sokszor jobb és aktívabb a facebook oldal hiàba van honlapcím is.
2023. júl. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!