Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A mcdonalds és a burger...

A mcdonalds és a burger king-ben tényleg olyan jó kaják vannak vagy csak menő oda járni és kitenni a facebookra?

Figyelt kérdés
2016. okt. 6. 20:42
1 2
 1/17 anonim válasza:
75%
Én pl.szeretem mert gyors a kiszolgálás.A kaja se rossz.De ugyanannyiból sokkal jobbat és laktatóbbat eszek egy kifőzdében.
2016. okt. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Nem menő


Átlagos gyorséttermi kaják. Finomak, gyors a kiszolgálás, nem drága, egészségtelen de néha belefér.

2016. okt. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
69%

Így van,ahogy első mondja! :)

Mi leginkább akkor eszünk mekiben, ha idegen városba megyünk és nem tudjuk melyik kajálda megbízható. A mekiben mindenhol ugyanaz a minőség, amivel megvagyunk elégedve! :) Mindenki szereti a családból.

2016. okt. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
29%

A mekis kaják egészségtelenek. Sok természetellenes adalékanyag van többségükben. Nem láttatok még ezekről készült filmeket?

Nem is gondoltam, hogy menő gyorsétterembe járni. Menőnek inkább a színvonalas éttermeket gondolnám.

Azért figyeljetek oda, hogy mit esztek. Egy ismerősöm sokat evett junk foodot, nagyon fiatal és rondán belebetegedett.

Nézzetek pár filmet a témában, mert durva, hogy miből vannak ott a kaják.

2016. okt. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem egész finomak igen, de nyilván egy "rendes" ennivalóval nem lehet összehasonlítani egy marék sültkrumplit pl. Viszont a maguk kategóriájában jóízűek. Amit már írtak is előttem, előny, hogy gyorsan kiszolgálnak, tudod, hogy akárhova mész be, ugyanolyat kapsz. Én úgy gondolom, időnként belefér, hogy ilyet is egyen az ember. Egyébként biztos van az a korosztály, ahol menő a mekibe,burgerkingbe járni.
2016. okt. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
Semmi menő nincs benne. Sőt!
2016. okt. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

Olcsóak és azonnal szolgálják, plusz finom is. Oké, én mondjuk személy szerint a Burger Kinget jobban szeretem mint a Mekit, egyszerűen ízre jobban ízlik a burger kinges kaja.

Oké, lehet hogy egy kézműves burger finomabb, de árban viszont a Burger King jobban megéri. Szerintem ha az ár/érték arányt vesszük, akkor teljesen rendben van.

Én akkor szoktam oda menni, ha gyorsan akarok kajálni, és valami kiszámítható ízvilágra vágyom.

2016. okt. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
90-es évek elején volt menő, mert akkor még újdonság volt itthon (nemcsak a Meki, hanem az amerikai cuccok általában).
2016. okt. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%

Standard minőséget hoznak gyorsan standard áron. Tudod, mit kapsz a pénzedért, amit kapsz, az jó lesz, friss, nem rontják el. Ellentétben egy kifőzdével, a minőség állandó, ételmérgezést sem kapsz, vagy hát az esélye kisebb.

Menőnek azért nem mondanám, mert mi ezekben a menő? A fb-ra meg eszembe sem jutott még kitenni, hogy gyorskajáldában jártam.

2016. okt. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
6%
A gazdagabb nép azt hiszi menő, a szegényebb meg oda jár, mert olcsó. Ennyi
2016. okt. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!