Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik a kedvencetek a 3 nagy...

Melyik a kedvencetek a 3 nagy gyorsétterem lánc közül McDonald's,Burger king vagy KFC?

Figyelt kérdés
Nekem alapjáraton a burger king a növény alapú húsos burgerük miatt de most a mekiben elég azok az üvegpoharak:)
2023. aug. 2. 07:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Kfc

Nekem ízre sz jön be leginkább. Aztán meki, aztán burger. Bár, azt annyira nem is szeretem.

2023. aug. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek, nekem a Burger King a kedvencem, mert jók a kuponok. Az az igazság, hogy ha gyors kaját veszek magamnak, akkor nemigen számít, hogy mit, csak hogy olcsó legyen. A meki nagyon drága, a KFC-ben egyedül az egyszemélyes hot wings kosarat szoktam kérni, de ahhoz nincs ital, a Burger Kingben pedig tök jó kuponok vannak 2000- 2500 Ft-ért, és a kaja is ehető.
2023. aug. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Nahááát ezt még sose kérdezte meg senki... Csak 368-szor. Amúgy BK, mert marhahúsos hamburgert eszek csak ilyen helyeken és ott ízlik a legjobban.
2023. aug. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
KFC a másik kettő elég műanyag.
2023. aug. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanúgy vagyok vele, mint az első válaszoló. Leginkább a KFC ízlik, időnként ráfanyalodok a mekire, a BK-t viszont nem szeretem.
2023. aug. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Mindegyiket másért szeretem.

Krumplit sütni pl. csak a Meki tud, a többieknél olajban főtt fonnyadt sz@r van.

Összességében nálam a KFC a nyerő, második a BK, végül utolsóként jön a Meki. De mondom még egyszer, attól függ mit akarok enni, csirke témában nyilván verhetetlen a KFC, ha marha hambi akkor a BK szerintem kievésbé mű mint a Meki, a Mekiben viszont isteni a krumpli, a fagyik és shake-ek.

2023. aug. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

KFC, mert van kétféle vegetáriánus kaja (ami nem desszert). A Burger King növényalapú hamburgere annyira nem jött be.


A Mekiben meg semmi (pedig régen volt Camembert falatka is), sőt, a legjobb dolgokat szünteti meg (pl. halrudak)

2023. aug. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ízre a mekit szeretem. De àr érték arànyban inkàbb Burger.
2023. aug. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kedvencem, és csak végső elkeseredésemben vásárolok ezektől. Burger King és McDonald’s. Madarat nem eszem, így KFC teljesen kiesik.
2023. aug. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Burger King. Jobb az ár-érték arány, jó kuponok, a nagy burgerek tényleg nagyok + nem tűnik olyan műnek a kaja, mint a meki egyes termékei esetében.
2023. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!