Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Teletálnál hogyan lehet, hogy...

Teletálnál hogyan lehet, hogy a mini fasírtgolyó burgonyapürével 1.100 kalóriára jön ki?

Figyelt kérdés
Mai napon ez az ebéd került elém, kaptam. Mivel számolom a kalóriákat és a makrotápanyagokat edzés miatt, nagyon meglepődtem rajta, hogy egy 330 grammos ételhez 1.100 kalóriát társítson, ami egy 3/4-ed pizzáéval vetekszik. Ráadásul krumplipüré, ami nem olyan kalóriás és 4 db picike fasírtgolyó, ami nem is volt zsíros… Hogyan lehet ez?

2023. aug. 7. 23:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
Ne egyél ilyen teletál szart. Amúgy a krumplipüré keci sok kcal.
2023. aug. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Justinianus ***** válasza:
38%
"Keci" Ezeket állatkertben kellene mutogatni.
2023. aug. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%

Ránéztem és valóban ami elsőre szembejött 1700 kalória.


Szerintem a zsírt elszámolják, mert képtelenség, hogy 98 gramm legyen egy ételben. Vagy ha mégis akkor onnan ne rendelj.

2023. aug. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Vagy te, vagy ök számoltak rosszul!
2023. aug. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
14%
A kalóriát úgy számolják ki, hogy egy speciális gépben elégetik az anyagot, jelen esetben ételt. Lehet, hogy a műanyag dobozzal együtt tették be véletlenül.
2023. aug. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
A krumplipureben van vaj/margarin, tej.
2023. aug. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem eszek ilyeneket általában, de tegnap pont kaptam valakitől… Azért rökönyödtem meg rajta, mert még csak zsírosnak sem tűnt az étel, szóval felfoghatatlan számomra, hogy annyi kalória legyen, mint egy fél pizza…(sajnos fotó nincsen hozzá emlékeim szerint, akkor látszana, hogy kb 4 db kókuszgolyónyi minifasírt volt benne… <-1.100 kcalt azért vagy 3-4 jól megtermett fasírttól is sok lenne…)
2023. aug. 8. 09:01
 8/17 anonim ***** válasza:
17%
Na igen, nálam pl rengeteg vajjal és tejföllel keszul a krumplipüré....
2023. aug. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Tényleg kár, hogy nincs a konkrét dishről mellékelhető fotó, mivel a püré a leírás szerint még porból is volt, illetve jómagam is ki tudom szúrni a zsíros/tejszínes/tejfölös püréket, mivel nagymamámnak is ez a mániája. :))


Szóval ez rejtély marad számomra, úgy érzem.

2023. aug. 8. 09:12
 10/17 anonim ***** válasza:
22%
Tejpor is létezik....
2023. aug. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!