Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért hagynak le mindig...

Miért hagynak le mindig valamit a rendelésről?

Figyelt kérdés
Legyen az KFC, Burger King, McDonald's... Székesfehérváron nem megy az elviteles rendelés teljesítése. Persze, az nem hibázik, aki nem dolgozik. Na de, hogy már minden alkalommal? Mi történik?

2023. aug. 12. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
elpofátlanodtak sajnos. akiből kinézik arcra hogy át lehet vágni, azzal rendre el is játsszák. de ne félj nem csak ott megy az, itt keleten a Nyíregyi Mekiben is szégyenszemre ott hirtelenkedve bele kell lesned a zacsiba mert előszeretettel alkalmazzák
2023. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelezni kell nekik azonnal. Csak leszoknak egy idő után róla.
2023. aug. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalok dolgoznak szinte mindenhol, nem koncentrálnak valószínű.
2023. aug. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem jövünk el amíg àt nem nézzük a rendelést tételesen. Még akkor sem, ha autóval vagyunk. Valóban 2 üditő, 4 burger stb. Pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadnak el.
2023. aug. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekek annyira nincsenek képben, hogy amikor fáradtan sajtos hamburgert kértem, lefagyott a szoftver. A hamburgerben nincs sajt... Ennél nem jutottak előbbre.

De kaptam Sprite helyett szódát is.

2023. aug. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Alap,h még az üzletben lecsekkolom,h minden benne van-e,amiért fizettem,de bármelyik üzletben fizetés után leellenőrzöm a számlát,h stimmelnek-e az árak-sok pénzt megspóroltam már ezzel!
2023. aug. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
elviteles rendelésről volt szó #6 ahol csak mosolyogva átadják a zacsit az autósnak, kihasználva hogy úgyis csak gyors lerakja és már húz is tovább. olyan nincs hogy állandóan kimarad valami. így szereznek maguknak ingyen kaját más kárán
2023. aug. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha többé rendelés, csak maszek étteremből!!!
2023. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
6. Miért, van állami is?
2023. aug. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!