Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért árt meg nekem a lángos?

Miért árt meg nekem a lángos?

Figyelt kérdés

Maximum fél lángost szoktam megenni egyszerre, szóval nem sokat. Mégis ezután olyan érzésem van, mintha nem tudnám megemészteni.

Mintha műanyagot ettem volna.

Nagyon szeretem a lángost, évekkel ezelőtt még nem volt semmi bajom tőle, de most nem merek venni sehol, mert megárt.



2023. aug. 15. 18:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én max évente 2-3x eszek lángost ami friss és ott és akkor sütik ki .viszont nehéz kaja nekem is ezért eszek csak nagyon ritkán.
2023. aug. 16. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
29%
#10: A valamire való jó lángos az vékony és ropogós. A vastag és puha az moslék.
2023. aug. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Beszéltem most egy barátnőmmel, aki néhány éve dolgozott egy lángosos vállalkozónál. A piacokon árulták a lángost.

Érdekes dolgot mesélt.


Azt mondta, hogy ott helyben keverték be a tésztát. A tulajdonos hozott egy jelöletlen, átlátszó zacskóban valamilyen fehér port és megmondta, hogy hány kanállal tegyenek ebből a tésztába.


Kérdezték, hogy mi ez? Azt mondta: "Jobb, ha nem tudjátok. És ne egyetek belőle. Akkor sem, ha a nap végén marad a tésztából. Azt dobjátok ki."


Belekeverték a tésztába és a lángosok sokkal nagyobbak és puhábban lettek tőle.

Soha nem tudták meg, hogy mi volt az a fehér por. Biztos, hogy nem szóda bikarbóna, mert az nem ártalmas, ez miatt nem mondta volna a tulajdonos, hogy ne egyék meg.

2023. aug. 16. 11:38
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Pedig biztos valami hasonló volt gondolom élesztő helyett. A lángos elég nehéz étel. Nem veled van a baj, ha nem bírod. Szerintem egyszerűen csak ne egyed ezen túl. Semmiről sem fogsz lemaradni
2023. aug. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

10.-es: Valószínű, hogy az előző napon sütött kihűlt, kiszáradt és újra melegített (forró olajba dobták) lángost kaptátok.


Egyszer a Gyáli piacon a családom minden tagja kapott ilyen vékony és kőkemény lángost. Kopogtattunk vele a pult fém lapján és megkérdeztük, mi ez?


Vissza adták a pénzünket.

2023. aug. 16. 12:09
 16/16 anonim válasza:
0%
Mert a lángos egy undorító zsírban tocsogó hulladék nulla tápértékkel.
2023. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!