Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi az oka, hogy néhány éve...

Mi az oka, hogy néhány éve még 1-2 hét alatt elkapkodták a Mekis poharakat most pedig több, mint egy hónappal az akció után is lehet ilyen poharat találni a Mekikben?

Figyelt kérdés
2023. aug. 23. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Több pohárral készültek, és/vagy kevesebben engehetik meg maguknak, hogy mekiben egyenek.
2023. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem már mindenkinek van otthon 872946 db mekis pohara, fölösleges már az újabb.
2023. aug. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is arra gondoltam, hogy már mindenkinek van, aki szereti az ilyet :D

Nekem ez kacat, porfogó. Vannak normális poharaim.

2023. aug. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én megvettem magamnak az ötöt utána meg inkább menüt vettem a 3-4 burger helyett. A feleslegest meg majd eladom és majd jövőre fut egy két poharas menüt. :D



Amúgy mindig más poharak vannak :D Igaz én már lassan szekrényt kell vegyek, mert nincs hova tenni.

2023. aug. 23. 11:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Más poharat is kapni pl fesztiválon.

Megtelt a polc

2023. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogytak el sose hamar, most is kb egy hónapig volt elérhető, ahogy eddig is. Persze éttermenként lehettek különbségek, ahova én járok ott vasárnap még volt egy féle szín, tegnap már nem volt semmi.
2023. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amikor pl. volt a VB meg még utána is azért két hét után már nem volt mindegyik színből pl.
2023. aug. 23. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!