Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Egy gyanús állagú pizza...

Egy gyanús állagú pizza elfogyasztása után már néhány órával később száj nyálkahártya fájdalmam volt.2 nappal rá fekélyes afta alakult ki a számban, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Nem lehet az étteremre bizonyítani, hogy ettől fertőződtem meg. A fertőtlenítőre költött pénzt és a kényelmetlenséget senki sem téríti meg, az étterem simán letagadhatja.
2019. márc. 25. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A fogyasztóvédelemnél tehetsz bejelentést a gyanúddal. Emellett a közegészségügy is illetékes lehet.

Vizsgálatra igen, kártérítésre szerintem nem nagyon számíthatsz.

2019. márc. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Mivel az aftánál alapból sem bizonyítható az oka. Én is rendszeres elszenvedője vagyok, ritka az amikor konkrétan megtudom állapítani az okát pl.: megharaptam, megszúrta az étel, fogászati kezelés közbeni sérülés. De az is bőven elég ha stresszes vagyok és kijön.

Nem foghatod a kajára azt amit nem okozott. Meg minek etted meg, akkor kellett volna panaszt tenni.

2019. márc. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

1 gyanús állagú ételt vissza kell küldeni, nem megenni

2 nébih bejelentés

3 google review az étteremnek

2019. márc. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Aftát így nem kapsz el. Inkább fűszeres, csípős volt az étel, attól viszont lehet. Az afta nem fertőző, kijöhet még akkor ha felsértetted a szádat, paradicsomtól és savas gyümölcsöktől is, ha vitaminhiányod van. Ezzel ne is indokold, mert nincs értelme, viszont hogy az állaga nem épp olyan amilyennek lennie kellett volna ezzel tehetsz bejelentést.
2019. márc. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Jó hogy nem már a tripperedet meg a kopaszodást is a pizzára fogod :D
2019. márc. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!