Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Győrben létezik olyan étterem...

Győrben létezik olyan étterem ahol készítenek rákos ételeket, garnélát kivéve?

Figyelt kérdés

2023. aug. 27. 03:09
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a Veszti hajón van, meg talán a Dolce Vita étteremben is.
2023. aug. 27. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem hiszem, hogy lenne olyan étterem, amelyik mindenféle rákos ételt készít, de garnélásat nem. Az egyik legnépszerűbb rákféle.
2023. aug. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

2. Bár, ha szó szerint vesszük, agazad van, de szerintem a kérdező rákott szeretne enni, de nem garnélát.

A Dolce Vita étlapján én csak garnélát látok.

2023. aug. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Én csak azt nem értem, hogy ha valaki szeretne valamit kérdezni, akkor miért nem azt kérdezi, amit meg akar tudni. Miért valami teljesen mást? Ezek az emberek nem jártak iskolába? Nem tanultak meg kommunikálni, írni?
2023. aug. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

szerintem ez egy elég egyértelmű kérdés, olyan győri éttermet keresek ahol készítenek rákkal ételeket, ami nem garnéla, mert azt máshol is kapok.


nem tudom mit lehet ezen félreérteni.

2023. aug. 27. 12:34
 6/6 A kérdező kommentje:

bár talán értem mire gondolsz, szóval jobb ha tisztázom.


garnéla nem baj ha van az étlapon, de a legtöbb étteremnél csak garnélát kapni, mint rákfajtát, sőt a legtöbb helyen sima rákként van feltüntetve.


én nem garnélát szeretnék enni, ettől függetlenül nem kritéria hogy az étteremben ne készítsenek garnélás ételeket is, de így megértem ha nem teljesen tiszta a kérdés.

2023. aug. 27. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!