Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » 5 szakma közül melyik éri meg...

5 szakma közül melyik éri meg jobban a szakács a pincér a pultos a felszolgáló és a barista közül?

Figyelt kérdés
Melyik miben jobb mint a másik.
2023. aug. 31. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első 4 fizikailag nagyon megerőltető, az utolsóhoz szerintem erős protekció kell hogy bekerülj egy normális helyre.
2023. aug. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Te láttál már 50 éves pincért, aki nem a tulaj vagy annak házastársa? Pl. Balatonon.
2023. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szakács - biztosan lenne helyed, mert mindenhol keresnek, jó fizetésért. Nem egy lazsálós, nyugis munka, kell dolgozni ezerrel.

Felszolgáló, pultos - ha nem olyan a személyiséged, hogy szereted az embereket, akkor nem neked való. De akinek olyan, azok szeretik. Ez sem könnyű fizikailag. Arról nem hallottam, hogy olyan jól keresnének, mint a szakácsok.

A munkaidő család szempontjából egyiknél sem a legjobb.

Barista - nem tudom, mennyire van rá kereslet. Én eddig csak olyat láttam, hogy más végzettségek mellett valaki barista képzést is szerzett. Gondolom, nincs úgy éjszakázás, mint a felszolgáló, pultosnál.

2023. aug. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
5 szakmát soroltál fel. Mi a különbség a pincér és a felszolgáló között?
2023. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán a felszolgáló a lég normálisabb(mondom ezt szakácsként)

Mindig is jobban keresték.

2023. aug. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem kérdezel egyik se. Kizsigerelnek, maganelet nuku es fizikai munka sok stresszel
2023. aug. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Én a szakácsot választanám, de azért az eléggé olyan szakma, hogy ha ne érdekel kétlem hogy jó leszel benne vagy élvezni fogod.

Bár lehet így van a többivel is azokról nem tudok nyilatkozni.

2023. aug. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán a szakács. Azzal elmehetsz egy aránylag normálisabb helyre is dolgozni (kórház, iskolai menza, ilyesmi) ahol még szinte élhető munkaidő van. De úgy alapvetően egyiket sem ajánlom.


(egy volt vendéglátós)

2023. aug. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%
#5 Attól tartok, nem sikerült teljes egészében megértenem a válaszod. #4 vagyok.
2023. aug. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!