Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 24évesen szakácsként?

24évesen szakácsként?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A feltüntetett kérdès lehet nem érthető,így elmondom a sztorit. Jelenleg 17 éves vagyok. Budapesten egy számitástechnikai iskolába járta. 8.ban már tudtam hogy szakács szeretnék lenni de nem sikerült a bejutás,szülők miatt sem,édesapám eléggé fogja ezt a vonalat a technologiák fejlődése miatt,és ő is ebbe dolgozik. 10.ben már éreztem hogy ide nem elég a puska és a 3 javítódolgozat,leültem szüleimmel és beszéltem,átgondolták és végül beleeggyeztek abba hogy azt csináljam amit szeretnék. (Félév) a vendéglátó suliba csakis felszolgálón van hely. Lényegében nem is olyan rossz mivel pályán vagyok. De itt a koppanó. Szakképző. Ez azt jelenti hogy én most 17 évesen átjelentkeztem a suliba 9. félévbe csatlakoztam külömbözeti vizsgákkal. 3 év a szakma (20 éves leszek) ,pluszba 2 érettségi (22 leszek),plusz 2 év szakács képzés ott helyben suliba(utána kérdeztem,utána képzést mellé rakhatok). Tehát én 24 évesen kikerülnék a nagyvilágba 0 életbeli szakács gyakorlattal. Azon is gondolkodtam hogy 20 évesen mikor végeztem a felszolgàlóval utána a szakács képzés,majd ha a képzést elvégeztem érettségi,ez annyiból lenne jobb hogy mivel ez a 2 év érettségi ügye esti képzés,22 évesen én már elkezdhetnék dolgozni mint szakács. Mit gondoltok? Kérlek segítsetek!

2020. jan. 29. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Választ sajnos nem tudok adni, de nagyon nagyon díjazom az elszántságodat.

Hogyan jött ez a szakács dolog ?

Otthon már most is "felrobbantod" a konyhát ?

Amúgy a "dolgozok majd" szakács szakmában, az azzal is járhat, hogy minden nap ugyanazokat a dolgokat kell elkészítened éveken át. Ezt a monoton tevékenységet bírni fogod?

Kezdő alkalmazottként nem számíthatsz arra, hogy minden nap más ételcsodát kell készítened. Alkotói szabadságot nem kapsz.

2020. jan. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

1: Tilos egy kérdést több helyre is kiírni.

2: Tudományos szempontból érdekel a kérdés?

Ha nem, akkor miért írtad ide?

2020. jan. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szakácsként a munkakörülmények miatt sokkal rosszabb lesz leérettségizned, mint 24 évesen szakácsként elhelyezkedned.
2020. jan. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tehát képzés után inkább érettségi és utána szakács. Csak nem leszek idős 24 évesen elhelyezkedni? Valaki annyi idősen konyhafőnök. Nyilván ha lesz érzékem hozzá akkor jobb lesz. Itthon is csinálok krémleveseket,főételeket,dehát abból nem derül ki h van érzékem hozza.
2020. febr. 1. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!