Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Jo magyaros etterem Budapesten?

Jo magyaros etterem Budapesten?

Figyelt kérdés

Budapesten eltem sok sok evet - de 2019ben elköltöztem egyetem, munka Becsben telepedtem le.

Ritkan jarok haza es igy nem ismerem az ettermeket amik most mukodnek...

(Frici Papa kiraly utcaban jutna eszembe :-D ha meg letezik...)


Az osztrak ferjem edesanya most megy nyaralni az öreglanyokkal Budapestre es kerdezte hova menjenek jo töltött paprikat enni pl, pörköltet, ilyen eteleket...


Nem szeretnem oket a Vaci utcara küldeni...turi csapdaba...arra emlekszem gimnazista korombol ott sok magyaros etterem volt...de biztos nem olyan jok...


Ötleteket, tippeket varok ti hova mennetek, kuldenetek oket?

Köszönöm



2023. szept. 3. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Rézkakas Bistro Easy Terasz


1051, Bp Sas u. 3

2023. szept. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Retek Bisztro V. ker. Merleg utca.

Horgasztanya Vendeglo, Fo utca

En ezeket probaltam a helyszin miatt skot ismerosokkel. Masodiknal a hely is olyan klasszikus. Elsonel etel tokeletes volt, hely hangulatmentes.

2023. szept. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiatalosabb, modernebb, de mégis tradicionális éttermet keresel akkor szerintem a Gettó Gulyás jó ötlet lehet.
2023. szept. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kéhli vendéglő Óbudán, vagy Szegedi Halászcsárda a rakparton. Utóbbinál szuper a kilátás a Dunára és a Gellért hegyre.
2023. szept. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!