Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Az encsi Anyukám mondta...

Az encsi Anyukám mondta étterembe be lehet esni bringázás közben?

Figyelt kérdés

Sokat hallottam az etteremről, szinte csak dicséretet, illetve azt, hogy mennyire fancy hely.


Ha a 3-as főúton biciklizve menet közben megéhezem, beülhetek oda? Úgy értem, lesz jó eséllyel hely (hétvégén), és nem néznek ki, ha sportruhában ülök be?


2023. szept. 16. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Voltam benne nem kiöltözős hely, amiatt ne aggódj. Mi foglaltunk asztalt de lett volna szabad.
2023. szept. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Étterembe sportruhába menni szerintem illetlenség. Én dolgoztam hasonló helyen és volt hogy valakit nem engedtünk be
2023. szept. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Ehhez az étteremhez nem illik a sportruházat.Nézzetek vmi csárdát
2023. szept. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Simán mehettek sport ruhában. Menzás feelingje van a helynek ahogy kinéz.
2023. szept. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy 2 hetes kéktúra szakasz közben aludtunk a közelben, és mentünk oda vacsorázni.

Előre felhívtuk őket, és megkérdeztük, hogy gond-e, ha túraruhában leszünk - természetesen tiszta ruhában, de nem kiöltözve. Azt mondták, hogy semmi gond, várnak szeretettel. És tényleg vártak, és nagyon kedvesek voltak!

ősz volt, hétköznap, nem volt tömeg, félig sem volt az étterem. A kaja, az brutál finom volt.

2023. szept. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%
hat...megneztem az etlapot es a weboldalt...en tuti nem ulnek be sport tuciban bicajrol szallva...
2023. szept. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!