Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A gépi mosogatás étteremben...

A gépi mosogatás étteremben igényel tapasztalatot?

Figyelt kérdés
Fizikailag ez is megterhelő?
2023. júl. 26. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Azthiszem elötte előkell mosni a tányérokat stb aztán a gép elmossa neked meg eltörölgetni ha szükséges.Nem kell hozzá tapasztalat.Csak egy gombot kell benyomnod amivel elindul a gép
2023. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Arra ügyelj, hogy ne érjenek egymásba a tányerok, edények, mert az a rész nem lesz tiszta.

A műanyagokat szorítsd le valahogy, mert a nyomás felfordítja és tele marad vízzel.

Ilyesmik.

2023. júl. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Ja, és nem kell előtte elmosni. :D

Milyen hülyeség ez már, akkor minek a mosogatógép?

Nyílván az ételmaradékot, csontot seperd le róla a szemétbe, de pár rizsszem nem akadály a gépnek.

2. voltam.

2023. júl. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Hát a mégis rajta maradt ételmaradékot utólag leszedni az igen. Mert az igazi mosogatás kézi. Étteremben meg ez vele jár hogy gép és marad rajta valami
2023. júl. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Hát én dolgoztam étterembe és képzeld úgy csinálták a mosogatók hogy előmosták.Nem kitaláció.Otthon nem mosod elő mert egy mosást inditassz el de egy étterembem a gép pörög nemtudom hányszor( sokszor) ugyanazzal a vizzel.És ezért kell előmosni.Dolgoztál már étteremben 3as vagy az otthoni mosogatógéped miatt irod a kommented?
2023. júl. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Betanított munka, úgyhogy nem igényel tapasztalatot.
2023. júl. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7%

5.

Dolgoztam nagyokos én voltam a vezető és feleltem mindenért. Ezért is tudom.

2023. júl. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, és ezt el is hiszem olyan zagyvaságokat írtál.🤣🤣 ,Nemtudom mit vezettél de éttermet biztos nem.
2023. júl. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem igényel tapasztalatot

Ne ulomunkara szamits, folyamatosan talpon kell lenni

2023. júl. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem igényel tapasztalatot, mint bármilyen egyszerűnek tűnő munka."Bárki meg tudja csinálni". Nem, nem tudja bárki megcsinálni, se a takarítást, se a mosogatást, és főleg nem jól. Ledzsuvázni, látni, hogy mit szükséges kézzel elmosni, úgy bepakolni, hogy a lehető legtöbb férjen a gépbe, de úgy, hogy mindent el is mosson, utána mindent gyorsan a helyére tenni...., annyira azért nem egyszerű. Egy tapasztalt mosogató és egy kezdő között nagy különbség van.
2023. júl. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!