Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mit csinálok rosszul? Én...

Mit csinálok rosszul? Én csinálom rosszul? Volt vagy Foodpanda?

Figyelt kérdés

Párhónapja költözte el 18. kerületből a 2. kerületbe. Már a külkerületben is gyakran rendeltem ételt, de azt hittem itt a belváros szívében ez egy jobb élmény lesz, de tévedtem.

Rendszeresen 40-60 perc késéssel érkezik meg az étel, futárok a megjegyzést nem olvassák vagy nem tudják értelmezni. Az én albérletemben nincs csengő, de a kapu kódot kaptam, de valahogy a futárok számára érthetetlen a "kapukód 1 - 1234" komment. A rendelések elég sűrűn hiányosan érkeznek meg. Jóváírják az árát, de én valahogy éhes vagyok és a volt kreditet nem tudom megenni.


Várom a kommenteket hogy "főzhetnél is", de:

1. nincs konyhám. (van egy általam hozott mikró és egy rossz villanyrezsó)

2. csak félévig vagyok itt és megyek tovább így nem rendezek ide be konyhát.


Rossz időpontban rendelek? Túl nagyok az elvárásaim? 18 kerületben nem voltak ilyen rosszak a tapasztalataim, sőt ott 40 percen belül ételt kaptam, itt csak a késés annyi. Melyik a jobb kiszállítós cég?



2023. szept. 16. 20:25
A kérdező szavazást indított:
Foodora
Volt
7 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
Vegyél egy olajnélküli meleglevegős fritözt.
2023. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Én nem vagyok pesti, de úgy tapasztalom, hogy a wolt és foodora is hatalmasat zuhant futárok terén az elmúlt pár hónapban.


Hiányos rendelés, késés, pofátlan, bunkó futárok és igen, nem tudnak értelmezni egyszerű dolgokat sem. Én külön kérem, hogy ne csengessenek (az oka összetett), de kivétel nélkül mindig felcsengetnek.


Valamelyik nap teljesen mást hoztak ki, mint amit rendeltünk, a blokkon az állt, amiért fizettünk, de a csomagban nem az volt. A futár közölte, hogy tegyünk panaszt, mert ő vissza nem jön már ma. Mindezt 5 után délután és nem külvárosban lakunk.

2023. szept. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%

Bocs, de a "kapukód 1 - 1234" számomra sem érthetö, az "1" "-" szintén beírni való vagy hogy müködik? (Nálunk nincs kapukód!)


Egyébként szerintem jobb megoldás, ha direkt valamilyen étteremtöl rendelsz, hamarébb megkapod, olcsóbban és kevesebb mérgelödéssel.

2023. szept. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
3, ha láttál volna valaha kaputelefont, akkor tudnád, hogy egy (mintha felhivnád) aztán a 1234 mint beengedő kód. (Ilyenkor egyébként csippan fent)
2023. szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Azért kérdeztem, mert nem láttam ilyet.
2023. szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Rossz az appjuk. Én is hasonlóan jártam, egyszer mesélte nekem a futár, hogy nem látja a komment mezőt (vagy nem tudta, hogy kell megnézni).
2023. szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

amúgy direkt 2 nyelven írtam meg a kommentet mert sok a külföldi futár is.

SZERINTEM aki BP-en ételt szállít annak tudnia kell hogy működik egy kaputelefon.

Nálunk úgy néz ki mint egy számológép gombsora és úgy működik hogy beütöd a ház sorszámát PL 12. Ha vársz 3 mp-et akkor csöngetni fogsz, ha a sorszám után megnyomod a kulcs ikont ami a jobb alsó sarokban van akkor pedig a kódot tudod beírni és ha jó a kód sípolással jelzi hogy nyitja a kaput.

2023. szept. 16. 21:16
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hatos, a komment a blokkra is rákerül!
2023. szept. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30%
Adott esetben add meg a rendeléskor a telefonszámodat
2023. szept. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Meg van adva a telefonszám is, egyszer sem kerestek.
2023. szept. 17. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!