Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Kivitelezheto hogy ettermemben...

Kivitelezheto hogy ettermemben magamnak termeljek bizonyos zoldsegeket?

Figyelt kérdés

Ettermet szeretnek nyitni a hely ami a sajatom es most ujitom fel hatalmas kertel rendelkezik, itt foliasatorban gondoltam tudnek uborkat, paradicsomot, paprikat, cukinit, patiszont, borsot, stb es fuszernovenyeket is termeszteni.

Megerne ezzel foglalkozni ?

Magas agyasban gondolkodom.

Kicsiben mar csinalom par eve magamnak, termes nagyon jo minden evben eddig .



2023. szept. 22. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Megteheted ha megvan az engedélyed rá. Zöldségek,gyümölcsök mind élelmiszer, és ehhez külön engedély kell. ÁNTSZ ellenőrzi, és ha minden ok, megkapod az engedélyt
2023. szept. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi !
2023. szept. 22. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát a növénytermeszés szezonális, szóval a menünek is ilyennek kell lennie. Meg lehet néha improvizálni kell, ha rossz a termés vagy ha túl sok terem.


Dupla munka lesz, de ha van rá ember, akkor simán. Dolgoztam ilyen étteremben

2023. szept. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam már ilyen étteremben ahová volt egy kis konyhakert.

Nem nagyon érdekelte az állategészségügyet.

Azért kérdezz rá náluk.

2023. szept. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!