Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért árulnak a nyíregyházi...

Miért árulnak a nyíregyházi strandon ilyen ételeket?

Figyelt kérdés
Ilyeneket láttam, hogy gulyásleves, sült kolbi, marhapörkölt, pacalpörkölt...ki a fene eszik ilyeneket 38 fokban? 😂
2023. okt. 4. 10:12
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%

Mert van, aki vesz ilyen ételeket.


Miért, mit kéne enni 38 fokban?

Meg amúgy csak 38 fokban nyit ki a strand?

2023. okt. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Mondjuk gyümölcsleves, bulgursali, sajttál, ázsiai tészta tofuval... szóval könnyedebb, nyárias kajákat.
2023. okt. 4. 10:53
 3/33 anonim ***** válasza:
79%
Németh Szilárd 😊
2023. okt. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
82%

"ki a fene eszik ilyeneket 38 fokban?"


Aki éhes, az nem nyúltápot meg sajtot eszik kisfiam.

2023. okt. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
90%
Kb. minden strandon ilyen kaják vannak, és azért, mert van rá kereslet.
2023. okt. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
88%

"gyümölcsleves, bulgursali, sajttál, ázsiai tészta tofuval"

Hát ha ez lenne a kínálat senki nem menne a büfé közelébe. Harcsa, hotdog, burger, kolbász, pörkölt. Oda 80+ kilós férfiak járnak, nem 40 kilós kislányok akik elvannak a nyúltápon...

De ha szerinted hiánypótló lenne az ilyen kaja és van rá igény hajrá. Nyisd meg a saját büfédet.

2023. okt. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
86%

Ennek mi köze van a nyaralós utazáshoz? De nem is kérdezel igazán, csak puffogsz.

Nincs 38 fok. És tudod a hőségben hideget enni valójában fűti a szervezetet. Én meg fültövön csapom, aki gyümisalival akar etetni, a tofuról nem is beszélve.

Hol az a gulyás? Éhes vagyok.

2023. okt. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
25%

A válaszadók közvetett módon meg is válaszolták a kérdést: a proli f0$kupacoknak erre van igénye, ezért ezt árulják.


Félreértés ne essék, semmi gond a fenti kajákkal, mértékkel, ésszel fogyasztva. Én is szeretem őket, hétvégén épp marhapöri volt a terítéken. A gond ott kezdődik, hogy

egyesek nem elég, hogy nagyjából csak ezeket az ételeket ismerik (+ többi strandon árult ételt, lásd rántottak), de igényük sincs semmi másra.


Még ez sem érdekelne, csak aztán amikor előjönnek a "korral járó" meg "genetikai eredetű" (röhög a vakbelem) betegségek, amik valójában persze a moslékfogyasztás egyenes következményei, mi, a prolik szerint "nyúltápot" fogyasztók álljuk az illető kórházi kezelését.


Pontosabban egyre inkább csak állnánk, feltételes módban; nincs ember a kórházakban, és az eltávozottak csak egy része hagyta itt az országot a sz@r gazdasági helyzet miatt, másik részük pont, hogy az alacsony színvonalú szellemi környezetből menekül, amit a válaszadók többsége remekül szemléltet.

2023. okt. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
#5 Mondjuk az erdingi termálfürdőben van négyféle saláta meg ugyanennyi tészta 😂😂😂 de biztos a friccek a hülyék, az ottani 40 kgos pasiknak elég ez
2023. okt. 4. 13:37
 10/33 anonim ***** válasza:
89%
Ez olyan mint a bogrács! Nyáron borgrácsozol álltalába! Ezek ugyan olyan kaják, mégis eszik...Ja és a bulgur sali meg társai akkor görögbe, törökbe kell menni vagy valami mediterrán helyre...
2023. okt. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!