Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért árulnak a nyíregyházi...

Miért árulnak a nyíregyházi strandon ilyen ételeket?

Figyelt kérdés
Ilyeneket láttam, hogy gulyásleves, sült kolbi, marhapörkölt, pacalpörkölt...ki a fene eszik ilyeneket 38 fokban? 😂
2023. okt. 4. 10:12
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
85%
Köszi, de én nem vágyom azokra az ételeket, amiket preferálsz. Főleg nem strandon. Sóját meg semmiképpen sem.
2023. okt. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
36%

Na, itt is a kötelező bezzegnyugatozás.

Mintha a németeknél csak 40 kg-s emberek lennének és csak egészséges kaják lennének.


Egyébként a tészta miért is egészségesebb a gulyáslevesnél vagy a pörköltnél?

2023. okt. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
#12 ez nem egészséges meg nem egészséges kérdése... csak épp a kánikulában kinek van gusztusa a forró kolbit enni...az jó lesz majd ősszel a csabai kolbászfesztiválon
2023. okt. 4. 15:22
 14/33 anonim ***** válasza:
83%
13. Sok embernek. Ha nem lenne rá igény, akkor nem ezt árusítanák. Külfölddel meg ne gyere. Vannak országok, ahol 60 centis gilisztaszerű lény a kedvenc csemege, és a gyümisalira azt mondanák, hogy pfújj, de undorító.
2023. okt. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
#14 hát érdekes, én a környezetemben sosem tapasztaltam ilyent...el is hánynám magam ha ezeket kellene nyáron ennem 😂
2023. okt. 4. 15:28
 16/33 anonim ***** válasza:
86%
Mondom idegen országokban, pl. Afrikában itt-ott.
2023. okt. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
#16 Nem a gilisztára gondoltam, hanem a pacalra és társaira a dögmelegben.
2023. okt. 4. 15:39
 18/33 anonim ***** válasza:
81%

1) nem csak kánikulában van nyitva a strand.

2) nem mindenkinek olyan az ízlése, mint neked.

2023. okt. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
25%

Sose értek olyan embereket amikor egy masik embernek olyat mondd hogy te elvagy hizva, hizol elfele,fogyokurazni kell, ne egyel ezt,egyel kevesebbet,ne egyel ekkor,stb. Mi a f#szom kozuk van hozza? De oszinten. Senkinek semmi. Mindenkinek sajat dolga hogy kedve penze ideje igenye szerint mit fogyaszt, s az is hogy a kulsejet kinezetet hogy s milyen formaban alakitja. De masnak ehez beleszolasa nincs. Ott az a bufe. Igen. Mukodik. Tehat megeri. Van profit. Tehat jarnak oda veszik. Az hogy te nem eszed azokat mert nincs kedved az a te dolgod. Na es az ilyen barmok miatt nem megyek sehova ilyen strand pub szorakozohely. Inteligenciaszintjuk szobahomerseklet alatt van es pofaznak.

F

2023. okt. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
96%

ázsiai tészta tofuval


egyél sokat...

2023. okt. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!