Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesten árban jó/olcsó ,de...

Budapesten árban jó/olcsó ,de belül szépen kinéző étterem/kajálda hol van?

Figyelt kérdés
Mit tudnátok ajánlani? Barátomat elakarom vinni randizni és egy szep helyre akarom vinni viszont nem akkarom a fél fizetésemet ott hagyni egy falatni kajáért.
2023. okt. 11. 20:24
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
Én reggelizni ebédelni vacsorázni a Gundelben szoktam. Vízért a New York Caféba megyek, meg ha már ott vagyok akkor egy jó pörköltet, rendesen elkészített módon
2023. okt. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát baratom te egy gazdag ember vagy
2023. okt. 11. 20:49
 3/12 anonim ***** válasza:
9%
mekdönci
2023. okt. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
I55, ha szereti az ilyen kajákat. Nem olcsó de nem is őrületesen drága, és nagyon jó, élményszerűek az ételek (csak tessék rendelni levest, főételt, shaket, stb)
2023. okt. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
0%

gazdag? Csak gyakoris vagyok maganvallakozassal ami napi netto 4,2 milliard EUR-t hoz be off-shore szamlamra. Ha neked a napi 4,2 milkacsoki EUR-ban gazdag, akkor lehet at kene gondolnod mindenedet.


Mert ez szegenyreteg bevallom Magyarorszagon. Es sajnos nem tudok mivel felvagni mert kezd olcsobb lenni minden. 9 kocsim van, mindegyik Mercedes-AMG Project One. De minden kezd olcsobb lenni Hungary-ban tejtol kezdve az x-ig.


Mivel legyek meno? Mivel tunjek menonek szegenykent?


Ezt is egy nemet no irja mikozben mondom neki csak tud perfektul magyarul. De en nemetul nem. En meg kozben az ágyban fekszem mert nincs mit csinalnom nappal se mert minek dolgozzak? Este meg minek aludjak?

2023. okt. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Cuki de mi a fizetesed?

Ezt kiirhatta egy fodrasz lany es egy szivsebeszno is :-D

Es gondolom ott par 100 000 nettos különbsegek vannak fizuban.


Ha en elmegyek etterembe aranylag jo mernöki fizummal (de messze nem vagyok milliomos gyerekkel nehez is manapsag)

Akkor:


Buddha Original

Leroy

Bombay Budapest



Ha dragabb kategoria kell, ahol voltam de ezt ritkan engedjuk meg magunknak:

Nobu Budapest


Aztan az is szamit mit esztek...

ha inkabb a rantott husi ubival kategoria vagytok:


[link]

2023. okt. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az alsó link esetén ne a 2015-ös árakra számíts!
2023. okt. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha a website-ra mesz az adott etteremnel ott aktualisak az arak..
2023. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Talán hasznos lenne egy keretet írni, ahogy a többiek is mondták.


De így vaktában mondanám az ENSO-t, Quí-t, 101Bistro v. 101Tigrist, Petrol Beer&BBQ-t, Tati Farm to Table-t.


Honlapjaikon láthatod az áraikat.

2023. okt. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem ilyesmire gondoltam inkabb egy jó rántot husizóra. Az összeg kb 7000 ft lenne 2 embernek.
2023. okt. 13. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!