Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Van valahol olcsó kifőzde...

Zsofi.molnar kérdése:

Van valahol olcsó kifőzde Budapesten?

Figyelt kérdés

Budapest belváros szóval Buda/Pest része, teljesen mindegy, a Mammut-nál van szállásom 1 hétre és leginkább ilyen falusias magyaros OLCSÓ kifőzdére gondoltam :)

Ildikó konyhájáról hallottam már, valakinek még más ötlete?

(Nem lesz időm főzni)



2023. jún. 14. 09:49
 1/5 anonim válasza:
100%
Príma, Svábhegy.
2023. jún. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs túl messze, Házisárkány étkezde Kaszásdűlő
2023. jún. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 qborka ***** válasza:
100%

Szent Jupát,ott van a Mammuthoz közel,Dékán utca.

Viszont a Mammut alatt levő kínait nem ajánlom, nagyon nem voltak finomak,amiket ott ettem.

2023. jún. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
A svábhegyi Príma jó, csak nem minden olcsó már.
2023. jún. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jászainál lecsó


Vagy töltsd le a munch appot és foglalj ott valamit. Ott csomo vendeglatohely kitesz eteleket, nem tudod elore hogy mi, ami megmarad nekik zárásra. Általában 50 szazalekkal olcsobb mintha teljes aron venned, a hatrany hogy nem tudod elore, mi lesz benns. Appon lefoglalod, kifizeted es amikor erte lehet menni, ertemesz.

Akkor vacsira fogod tudni enni.

2023. jún. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!