Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » McDonald's, Burger King, KFC,...

McDonald's, Burger King, KFC, Subway, stb.: Mi az ami a kedvenced volt de kivezették az étlapjukról?

Figyelt kérdés
a kaja neve mellé írd le hogy miből állt és mit szerettél benne, köszi!

nov. 16. 10:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
Cheddar cheese lover:( burger kingben
nov. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
28%

Évekkel ezelőtt voltam Amerikában, ott megkóstoltam a McDonald's és Burger King-et. Teljesen másíze van, mint amit Magyarországon lehet kapni. Sokkal jobb finomabb, pedig ezek olyan ételek, amiket világszinten egységes recept alapján kellene elkészíteni. KFC, otthon jobbat csinálok, a saját ízlésem szerint. Subway, még nem ettem, de nekem az otthoni verzió is nagyon ízlik.

Magyarországon ilyen gyorséttermi kajákat, már hosszú ideje nem ettem, mert gyalázatos, amit elmernek itt adni.

McDonald's Magyarországon, úgy ahogyan van betiltanám!

nov. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Big King a Burger Kingből
nov. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Erős Pistás Mcchicken a Mekiből, Halloumi sajtos hambi a KFC-ből, Chicken Whopper a Burgerből.

Gőzöm nincs, mi volt bennük a fent említett dolgokon kívül, a halloumi az húsmentes volt, azt tudom.

nov. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
KFC Longer szendvics, napi 8at is meg tudtam enni belőle, főleg ha hazavittem és tettem bele plusz majonézt, ja és sokszor a ketchup helyett bbq-val kértem. AAAAHHH miért nincs máááár :(
nov. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
#4 a Chicken Whopper jelenleg is kapható. Lehet pont elfogyott abban az étteremben ahol voltál, de nem szűnt meg, mostanra biztos elérhető ismét. A Big King viszont tényleg hiányzik. KFC-ben a Longer, mekiben a Big Tasty. E két termék egyes szomszédos országokban amúgy kapható.
nov. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
5. vagyok, szezámos kifliben volt csirkemell és ketchup és saláta
nov. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
KFC-ben volt veggie (nuggetsszerű zöldség falatkák), illetve amikor éppen hiány volt, akkor tudtak hamburgerbe zöldségpogácsát tenni. Teljesen megszűnt, nincs vegetáriánus alternatíva (legfeljebb sajtos tésztát kérhetsz).
nov. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
KFC-ben a Brazer és Brazer MegaPocket.
nov. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Kfc-ben nagyon régen volt mangós iTwist. Imádtam, még az ismerőseimet is rászoktattam. Aztán megszűnt és azóta is hiába várom.
nov. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!