Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Spanyolországba milyen appon...

Spanyolországba milyen appon keresztül lehet mekit rendelni?

Figyelt kérdés
Iskolával megyünk spanyolba, napi 3 szor kapunk enni, keso este altalaban meg szoktam enni, viszont nem engednek el a lakásból, így az egyetlen módja annak, hogy McDonald's -ot egyek ha rendelek, valakinek tipp hogy milyen appon lehet? (btw: azert ragaszkodok a mekihez mert kisvarosba lakunk es a kornyeken nincs semmilyen gyorsetterem, es ha mar ott ugyis lesz akkor kiszeretnem hasznalni ezt a lehetosegetxD)

2023. okt. 20. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Lehet arrafelé másképp mennek a dolgok.
2023. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Vegyél korábban két tojást, ha nincs konyha egy kenyeret.
2023. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem pontoztam 3 mas, valaki más volt, egyébként nincs lehetőség kimenni, se főzni, egy másik családnál leszek
2023. okt. 20. 22:24
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne egyél már késő este.
2023. okt. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem a helyszínen rendeled? Miért akarsz innen Spanyolországba rendelni és szállíttatni?
2023. okt. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy családnál leszel egyszerűen mondd meg nekik, hogy éhes vagy, biztos, hogy rettenten furán néznének rád, ha rendelnél valamit. Addig pedig próbálj meg leszokni róla.
2023. okt. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5 nek: mert az iskolaval spanyolba vagyunk.

6 nak: ra se tudok szokni mert nincs a kornyeken McDonald's!!

csak itt spanyolba

2023. okt. 22. 19:16
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
#7A spanyolba vagytok beléje?
2023. okt. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8 nem ertem?
2023. okt. 28. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!