Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hol van a belváros környékén...

Hol van a belváros környékén olyan kávézó, ahol nyilvános a wifi kód?

Figyelt kérdés
Tanulni ülnék be, így fontos lenne, hogy legyen internet. VII. és V. kerület környékén keresgélek elsősorban

nov. 22. 11:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha fogyasztasz is, kb bárhol megadják a WiFi jelszót, ha meg nem fogyasztasz akkor sehova sem tudsz csak úgy beülni. El fognak küldeni.

Amúgy bármelyik Starbucks, Café Frei, de kb minden sarkon van egy kisebb kávézó is.

nov. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, ajánlom még amúgy a Westend Workplace-t is. Az talán jobb is mint egy forgalmas kávézó. Az ingyenes is, le kell töltened a Westend appját a telefonra, ott van egy vonalkód amivel be tudsz lépni.
nov. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem teljesen világos, hogy mit értesz "nyilvános" alatt. Csak úgy beülni sehova nem tudsz, fogyasztanod is kell, ha pedig fogyasztasz, a WiFi jelszót is megkapod.
nov. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Keleti starbucks.
nov. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Erre való a mobil internet! Ma már hozzád vágják akár 5240 Ft/hó-ért havi díjas számlás csomagban akár 10 GB intetettel is. Ami nem nagy pénz. És kávézóba sem kell be ülnöd. De aki ingyen élő az ne kapjon semmit. Mert semmi sincs ingyen. Egyébként meg a WI-FI sincs ingyen! Mindenütt minimum leagalább egy ezresért fogyasztanod kell valamit. Tehát egy üdítőt és egy hamburgert minimum meg kell vegyél, ahhoz hogy meg kapd a WI-FI jelszót.
nov. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Könyvtár.
nov. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nyilván fogyasztanék is. :D a nyilvános alatt arra gondoltam, hogy rajta van az étlapon vagy valahol kiírva a kód és nem kell külön elkérni (azt kicsit pofátlanságnak érezném)
nov. 22. 13:53
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
Jézusom.
nov. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hozzátennem, hogy ha leülnék egy kávézóba akár csak olvasni és nem fogyasztanék akkor is elküldenének, így nem értem hogyan jöhetett le sokaknak úgy a kérdés, hogy nem tervezek fogyasztani, csak használni a netet. Mobilnetem pedig van, de nem szívesen használom el több órás munkára/tanulásra.
nov. 22. 13:56
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem erre a célra továbbra is jobb lehet a Westend Workplace. Ott nincs akkor jövés-menés mint egy belvárosi Starbucksba.
nov. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!