Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » McDonald’s-ba még mindig...

McDonald’s-ba még mindig miért járnak emberek?

Figyelt kérdés
Évek óta nem voltam nálunk. Tegnap 1550 Ft-ot fizettem egy hamburgerért ami még egy óvodás gyereknek is kevés lenne. Íze nem sokkal jobb mint az átlagos fagyasztott étel amit boltból lehet vásárolni. Az átlagos gyroszsosnál is jobb és nagyobb egy 1500 Ft-os hamburger. Ha olcsó lenne akkor megérteném. Majdnem bárhol lehet jobb kaját vásárolni sokkal olcsóbban.

nov. 29. 08:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Akkor te ne menj. Mindenkinek más az ízlése. Van akinek ízlik, van akinek nem. Biztos hallottál már róla, hogy nem vagyunk egyformák.
nov. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert néha megkívánom az ottani kaját, bár nem heti rendszerességel. Egyébként én már egy dupla sajtburger menüvel jóllakok.
nov. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%

"Ha olcsó lenne akkor megérteném."

Ezek szerint NEM mindenki az olcsóságra hajt...

nov. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
#4 amint előbb említettem, lehet jobbat olcsóbbért vásárolni, ezért nem értem mi benne a jó.
nov. 29. 10:05
 5/24 anonim ***** válasza:
35%
Egy szó a válasz: marketing.
nov. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Mert van aki azt szereti, ízléses pedig nem vitatkozunk
nov. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Èn nagyon ritkán eszek mcdonaldsban; akkor ha nem vittem magammal kaját egyetemre. Az egyetemi büfè 3x drágább. A közelben fornetti van mèg, ami szintèn drága ès nem is annyira finom. Ezekhez kèpest jobb a mekis kaja. A kávèjuk is olcsóbb, ès finomabb.
nov. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Én például azért, mert évente 3-4 alkalommal megkívánom. Az ár és a minőség ilyenkor nem szempont.
nov. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán járok de meg vagyok elégedve a mekivel.Nyilván minden drágult az elmúlt időszakban.
nov. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
#2 Rendes ember lehet önmaga. Csak mások véleményére vagyok kiváncsi. Én nem tűröm ha engem átvernek, akár mennyiről is van szó. Szerintem egy 4 falatos szendvics közel sem éri meg az 1550 Ft-ot.
nov. 29. 11:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!