Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hol lehet karácsonyi menüt...

Hol lehet karácsonyi menüt rendelni Óbudán?

Figyelt kérdés
Csak az Emily & Mazsoláról tudok.
dec. 4. 22:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Házisárkány étkezde

Repeta étterem

dec. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
93%

"Kérlek ne rendeljetek! Főzz, nagyon kérlek"


Ok, miattad főzni fogok, vissza is mondtam a rendelést.

dec. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#1: a Repetában nem láttam még, a Házisárkánynál utána nézek.


#2: és miért ne?

dec. 5. 06:53
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
2es, jöhetsz főzni hozzám is, csak 40 főre kell, 3 fogás, plusz sütik, de úgyis megoldod igaz?:-)
dec. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
3:)))
dec. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Miért hiszik egyesek, hogy a szeretet egyetlen kifejezési módja az étel?


Sokan oldják meg úgy a karácsonyi vacsorát, hogy rendelnek. Ennek rengetek oka lehet: nincs idejük/lehetőségük/kapacitásuk, nem tudnak/akarnak nagy főzőcskét rendezni.

dec. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#7: apám is étellel, sütéssel, főzéssel fejezte ki a szeretetét, de ettől függetlenül 52 évesen belehalt az alkoholizmusba. Így ez nekem inkább figyelmeztető jel.


Vannak dolgok, amiket meg tudok csinálni, és van olyan, amit rábízok arra, aki nálam jobban tudja, ráadásul ideje is van rá (az eszközökről már nem is beszélve). Semmivel sem lustább ez, mint hogy megvenni a Praktikerben a fenyőfát ahelyett, hogy Te magad nevelgetnéd a kertedben, vagy készen venni ajándékot, díszeket ahelyett, hogy Te magad csinálnád meg.


Ja, többe kerül, ha elfelejted, hogy a mástól elvont időnek is értéke van.

dec. 5. 09:56
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Repeta ez volt tavaly:

📸 Nézd meg ezt a bejegyzést a Facebookon! [link]

dec. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
10%

8# Miért nem az? Azt mondják pénzel nem lehet szeretetet venni! Akkor mivel?

Csak azzal hogy főzök egy tisztességeset legalább Ünnepekor és megtisztelem vele a vendégeket! Legalábbis szerintem!

De tény és való hogy mára ellustult az emberiség és megold mindent készen!

Igaz ajándék de mindegy...

Nagyapám gyerekkoromba csinált szánkót a 2 kezével! Sokkal jobban örültem neki mint ha vette volna! Mert tudtam hogy időt, energiát fordított rá/rám!

Vagyis nem letudta azzal hogy megveszi és jól van...

De mindegy ki hogy fogja fel az egészet!

dec. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként észrevettétek mekkora bunkók vannak ezen az oldalon.Feltett egy egyszerű kérdést.Nem kioktatást kért hogy miért nem főz és beleköttök amiért rendel és nem pedig főz..Bakker ennyi dolgotok legyen.
dec. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!