Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mitől különlegesebb a "kockás...

Mitől különlegesebb a "kockás abroszos" étterem a nem-kockás abroszostól?

Figyelt kérdés
Mindig úgy olvasom, mintha egy egetrengető dolog lenne a kockás abrosz.

#kockás abrosz
dec. 9. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem különlegesebb mint a nem kockás,nem az asztalterítőn múlik.

Leginkább csárdák retró étteremben van kockás asztalterítő.Nívósabb éttermekben még mindig a fehér az alap.

dec. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább fehér abroszos - nem fehér abroszosat különböztetnék meg. Az előbbieket nem nagyon szeretem, nekem túl puccosak.
dec. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
A főváros népének ez egy otthonos dolog, marketing.
dec. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hazias, hagyomanyos etelekre kell szamitani, es aki idosebb, emlekszik, mikor teljesen termeszetesen volt ilyen abrosz.

Ez amugy nem magyar, es Svajcban is ettem roszlit platanfak alatt vasszeken kockas abroszos asztalnal.

dec. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Sok étteremben ilyen az abrosz.Csárdákban,kifőzdékben szokás.Itt az ember tudja hogy házias hazai ízekkel teli ételt fog kapni.( húsleves, pörkölt, stb)
dec. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem az.
dec. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
A "fehér abroszos" hely elegáns, magasabb igényeknek megfelelö hely, a "kockás abrosz" meg az egyszerü, figözde jellegü helyeket jelenti, sokat érdekeset, újat, különlegeset nem lehet töle várni, az otthoni kajákat adják.
dec. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#6 Bravúrosan érvelsz.
dec. 10. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!