Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mikor lesz már a Mekiben...

Mikor lesz már a Mekiben valami új csirkés szendvics?

Figyelt kérdés

Régebben volt a Smoky Sally, a Generous Jackline vagy a Fresh Franciska. Én ezeket annyira szerettem.

De aki csak a csirkét szereti, viszont a majonézt meg nem (mint én), az már hónapok óta nem talál a Mekiben semmi kedvére valót.

Biztos van fél éve mióta csak a Ranch Rebecca van.

Szerintetek mikor hoznak valami újat?

Milyen sűrűn szokott a McDonald's új szendvicseket bevezetni időszakos jelleggel?

(Sajnos engem csak a csirkés érdekel, és úgy veszem észre, abból még ritkábban van új mint a marhahúsosból.)


dec. 12. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb évszakonként. Amúgy egyél wrapet.
dec. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
"Egy McChickent kérek, de majonéz nélkül"
dec. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. A wrapben ugyanaz a Rach szósz van, amit nem szeretek.

2. Szósz nélkül enni egy szendvicset... hát azt inkább nem.

dec. 12. 10:07
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Mikor legyen főnök?
dec. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Már csak tavasszal.
dec. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

"2. Szósz nélkül enni egy szendvicset... hát azt inkább nem."


Akkor kérsz bele amit elvisel a finnyás beled. Ennyire nem lehetsz életképtelen...

dec. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A kérdésem arra vonatkozott, hogy milyen sűrűn szoktak új csirkés Maestro szendvicsek lenni.

Nem kritizálni akarom a jelenlegi kínálatot, mert attól, hogy én nem szeretem, nyilván sokaknak bejön.

Én tudom, hogy nagyon válogatós vagyok, ez az én problémám. De az is igaz, hogy olyan nagyon-nagyon finom szendvicseket ettem már a Mekiben amit ismét szívesen fogyasztanék.

És reménykedem benne, hogy hátha a követkető is ilyen lesz, és arra vagyok kíváncsi, hogy vajon mikor számíthatok rá.

dec. 12. 10:25
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérj egy Ranch Rebeccát szósz nélkül, és mellé egy tálkás szószt amit szeretsz. De talán kérheted úgy is, hogy már eleve azt tesznek bele.


Az eredeti kérdésre nem tudok választ adni, de tippre tavaszig nem lesz más.

dec. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hát csak a majonézt írtad, a ranch szószt nem. Tavasztól előbb nem lesz új szendvics. Egyébként meg nem teszik bele a másik fajta szószt, mert nem tudják rögzíteni a rendelést csak úgy, hogy extra szósszal, vagy úgy, hogy szósz nélkül. Egyébként máshogy hivatalosan nem lehet. Az, hogy a kasszás esetleg beszól a konyhára, hogy légyszi ezt így, az nem jelenti azt, hogy mindig mindenki megcsinálja és lehet is. Mert amúgy nem. Sajnos így jártál ebben.
dec. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy így van ahogyan a 9-es írja, ezért nem is próbálkozom ezzel. Egyébként azok a szószok amik az általam említett szendvicsekben voltak, szerintem nem is biztos, hogy kaphatók külön. De mindegy is, egyszerűen csak várom, hogy jöjjön egy új prémium csirkeszendvics, és hátha az én ízlésem szerinti lesz. :)

Majd tavasszal kiderül.

dec. 12. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!