Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha a balcsin van sajtos...

Ha a balcsin van sajtos tejfölös lángos akkor miért nincs sajtos tejfölös sültkrumpli?

Figyelt kérdés
90es évek közepén lehetett kapni Balatonfenyvesen de azóta sehol sem találkoztam vele.
dec. 14. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg nincs rá kereslet.
dec. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
kerjel. ennyi. ugy ahogy en mustaros sültkuplit kerek. nem erdekel ki nez es tartja furanak. söt en neha sajtot is kerek ra. adnak is. ha kifizeted adnak mindent.
dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
csinålj otthon magadnak.
dec. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#1 Mindenki tudja, hogy nincs, ezért nem kérdezi. Tehát: nincs rá kereslet.
dec. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elázik a krumpli,más ételekre van kereslet,otthon el tudod készíteni.
dec. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt írta valaki a mustáros sültkrumplit, abban szerintem nincs semmi fura. Tök átlagos, mint a ketchupos vagy a majonézes.

Tejföllel már kicsit érdekes, még nem hallottam hogy valaki így enné, de szerintem egyik étteremnek sem okozna gondot egy kis tejfölt rakni a sültkrumpli mellé.

dec. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam így kérni de sehol adtak, valahol nem tudtak rá árat kiszámolni valahol meg pofánröhögtek és nem csinálták meg. Pedig a világ legfinomabb kajája.
dec. 15. 12:30
 8/9 anonim ***** válasza:
A tejfölt nem tudom elképzelni, de olvasztott sajtos lehetne. Viszont v.sz.l. olyan áron lehetne csak árulni, ahogyan kevesen vennék meg és nem érné meg senkinek.
ápr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Illetve amelyik hely ráadásul agyatlanul drágán ad lángost, az már nem fog ilyen újdonságra belefeccölni szintén agyatlan árral. Mert pontosan tudja, hogy nem fogják venni.
ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!