Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Milyen főtt ételt készítenétek...

Milyen főtt ételt készítenétek vendégvárásra, ha az a cél, hogy minél olcsóbban kijöjjön?

Figyelt kérdés

dec. 27. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Ha nincs pénz vendéglátásra, akkor nem hívok vendéget és nem akaorók ebédet adni neki, mert legtöbbször csak kínos dolog lesz belöle.

A legolcsóbb, ha melegszendvicseket készítesz a karácsonyi maradékok felhasználásával, vagy esetleg valami rakott zöldségfélét sok zöldséggel, kevés hússal (vagy anélkül) esetleg kis sajttal a tetején.

dec. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Tárkonyos csirkeragu levest, fél kiló csirkemellből elég simán 6 embernek, utána pedig sajtos pogácsát sütnék.
dec. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Milyen alkalomra? Csak ugy? Engem várhatnál tarhonyaval, lebenccsel, paprikaskrumplival vagy tojásos nokedlivel, imádnálak érte.


Anyu szokott rántott palacsintát csinálni, azt párolt gombával vagy párolt fűszeres káposztával tölti. Nem drága, de mutatós is meg finom is.

dec. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
6%

Semmikepp nem foznek, hanem pogacsa vagy barmi, de marmi lenne, de ebedre nem hivok vendegeket moslek kore gyulni.

Inkabb ropi delutan.

dec. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
4-es: nem kell semmiképpen "mosléknak" lenni egy ételnek attól, hogy olcsó!
dec. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem egy húsleves megvan fillérekből, csirkefarhát szerintem eléggé olcsó.

Másodiknak sült fűszeres csirkecombok, krumplival hagymával sütőben.Szerintem ez egész olcsón kihozható. Szerintem ezt nagyrészt az emberek szeretik.

dec. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hányan jönnek és milyen alkalomra
dec. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

4es oké, hogy amit te főzöl az moslék, de lehet a kérdező tud főzni.


én ezeket csinálnám: házi pizza, rakott tészta, gulyás leves, utána fánk, gombapaprikás nokedlivel


De igen, függ attól hányan és milyen alkalomra, mennyire kell kitenni magadért.

dec. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha nincs pénzem,nem hívok vengédeket, ez a nagy helyzet.
dec. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen, én is ilyen gulyásleves pogácsával típusú ételekre gondoltam.


Kedves ítélkező kommentelők: nem mondtam, hogy nincs pénzem, de nem akarok wellingtonnal készülni. Egyszerűen csak szeretném most kicsit jobban megfogni a pénzt.

dec. 27. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!