Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik étterembe menjek jó...

Melyik étterembe menjek jó hús ételeket enni Budapesten? (Talán BBQ érdekel a legjobban, de más is jöhet)

Figyelt kérdés

Szóval ajánlást szeretnék kérni, csak így nem lehet beleírni a kérdésbe.

Az egész család nagyon jó szakács, így még soha nem voltam nagyobb, drágább étteremben, pl ahol egymagamra minimum 10 ezer forint elmegy.

Elsősorban BBQ helyek érdekelnének, mert azt nem igazán tudjuk elkészíteni itthon, de persze jöhet más ajánlás is. Annyi a lényeg, finom, "különleges" hús ételeket lehessen fogyasztani.



jan. 16. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Petrol Bar & BBQ

Fatmama

jan. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

BBQ-ban a Petrol a top.


Húsozni, steakekre nagyon sok opció van a közepesentől a nagyon drágáig. Én a Beerstro14-et bírom és ár-érték arányban korrektnek tartom.

jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Az egész család nagyon jó szakács, így még soha nem voltam nagyobb, drágább étteremben, pl ahol egymagamra minimum 10 ezer forint elmegy."


Azért konzultálj a honlapokkal, mert 10e/fő manapság már semmi. Ennél a Petrolban is többet lehet költeni és az alapvetően egy street food hely, bár a divatosabb kivitelben. Egy steakhouseban 20e-től a csillagos égig költhetsz egy vacsora esetén.

jan. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pastramit egyel. all about street food muzeum u.
jan. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!