Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik étterembe vigyem a...

Melyik étterembe vigyem a kislányom Budapesten?

Figyelt kérdés

Kicsit félve írom le a kérdést, nem is tudom melyik témakörhöz illik a legjobban.


Tehát el akarom bűvölni az 5 éves lányom, egy tartalmas apa-lánya programmal. Este (igen már alvás időben) a Madách színházban megnézzük a Macskák musicalt, de előtte elvinném egy étterembe. Mivel nem vagyok pesti, nem ismerem a helyeket így nehéz eldönteni, hogy hová is menjünk vacsizni. Meki stb kizárva.


- Szempontok, hogy közel legyen a színházhoz, legalább a 4-6-os vonala (nyugati-üllői út közötti szakasz)


- Finom desszertet is együnk, hiszen kell egy kis cukor amitől pörögni fog és nehezebben tör rá az álmosság.


- Elegáns legyen. Ne egy New York Café de ne is egy kebabos...


- Lehetőleg ne legyen brutáldrága...


Az étel kb. mind1. Mindent megeszünk. Igaz olyan ételt kellene választani színház előtt ami nem puffaszt fel, könnyű enni...


Várom az ötleteket. Előre is köszönöm!


2023. jan. 18. 20:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kislányként az Egyszarvú (Unicorn bistro) éttermet imádná. Nagyon finomak a kaják is, vannak szép színes desszertek.

Ha szereti a rózsaszín álomvilágot, és igazi jó fej apuka akarsz lenni, szerintem oda vidd. 🙂

(Ha úgy döntesz, oda mentek, időben foglalj asztalt)

2023. jan. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha "csak" cukrászda is jó, tuti imádná a Sugar Shopot.
2023. jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
27%

"Tehát el akarom bűvölni az 5 éves lányom, egy tartalmas apa-lánya programmal."


Az elbüvölést csak te érzed annak, az 5 éves kislányodat marhára nem érdekli, hogy hol eszik, szóbal bőven jó neki a McDonals / KFC is... felesleges valami csilivili helyre vinni...

2023. jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Váó! Lüszünü, a gyors és jó választ! Ez tuti le fogja nyűgözni! Köszönöm!



:)


Akinek van még ilyen remek ötlete ne tartsa magában! :)

2023. jan. 18. 20:33
 5/25 A kérdező kommentje:
3-as. Jogos! De ahol élünk, ott van Meki stb... ismeri. Pest azért színesebb. Remélem érted. Az első kommentelő értette.
2023. jan. 18. 20:33
 6/25 anonim válasza:
33%
Eddig mennyi időt töltöttél a gyerekkel? Nem 15 évesnek csinálsz programot, hanem egy 5 évesnek. A színház bőven elég. A szünetben kapjon valamit a büfèből és kész. Az étterem+ esti színház rengeteg inger egy ötèves gyereknek.
2023. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

6-os.


Előtte lesz oviban, ott is rengeteg inger éri, sőt vonattal fogunk utazni, az még milyen vagány, aztán még az étterem és egy nagymusical... úúú a sok inger. Egyik sem telefon, kijelző, tv stb. Ezek az ingerek fejlesztik, szinesítik, egyáltalán nem megterhelő.

Egy gyermeknek minél több inger kell.

2023. jan. 18. 20:42
 8/25 A kérdező kommentje:
Amennyit voltam a gyermekemmel ez az ingercunami meg sem fog kottyani neki!
2023. jan. 18. 20:42
 9/25 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is az Unicorn bistro ugrott be elsőre. Tuti, hogy imádni fogja
2023. jan. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már foglaltam is asztalt! :)
2023. jan. 18. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!