Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Az érintőképernyős mekikben...

Az érintőképernyős mekikben tényleg csak a nyugdíjasok rendelhetnek a pénztárnál?

Figyelt kérdés

jan. 31. 22:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Vagy szerinted hogyan ellenőriznék, hogy nyugdíjas az illető?
jan. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
69%
Én 27 éves vagyok, nemrégiben is rendeltem a pénztárnál. Nem érdekel hogy furcsán néznek rám, sokkal egyszerűbb és gyorsabb odamenni és megmondani hogy két sajtburger lesz, mint azzal a képernyővel szenvedni.
jan. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Honnan szeded ezt a butaságot? Természetesen nem.
jan. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
94%
nem, eléggé diszkrimináló lenne.
jan. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
70%
Miért fontos ez? Nem mindegy?
febr. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Tegnap bementem az egyik Mekibe. Ritkán járok oda, de éhes lettem. Beálltam a pénztárhoz, hogy rendeljek, majd az ott dolgozó hölgy elkezdte mondani, hogy az érintőképernyőn keresztül kéne rendelni, mert a kasszánál csak olyanokat szolgálnak ki, akik nem értenek a technikához. Pl. a nyugdíjasok.

Ezt mondta szó szerint.

Nem tudom miért az az első reakció, hogy itt is egyből azt hiszik hazudok... Tényleg nem értem. Nem vagyok már tini, hogy itt trollkodjak.


Aztán felvette a rendelésem, hamar kész lett. Ugyan elvitelre kértem, amiért el is vették a plusz 100 Ft-ot, de kirakták nekem tálcára.


Egyébként nyáron voltam ott utoljára, akkor is a kasszánál rendeltem és semmi gond nem volt belőle.

Ezért kérdezem hogy megy ez.

febr. 1. 06:39
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
#6: ilyen helyeken gyorsan cserélődnek az emberek, sokuk csinál hülyeséget. Nálam a KFC-ben egyszer rakták ki az elviteles rendelésemet tálcára, mert hogy nem kértem papír szatyrot (csakhogy papírzacskó járna, ami nem ugyanaz). De ez egyszer fordult elő.
febr. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
20%
De azért mejegyzem, hogy az általad leírt történetben sem az hangzott el, amit a kérdésben állítasz...
febr. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Akkor mi hangzott el?

Elmondta a pénztáros, hogy ne a kasszánál rendeljek, mert ott csak nyugdíjasokat szolgálnak ki, akik nem értenek a technikához. Ezt hogy írjam le másképpen, ha így hangzott el szó szerint?

Ti direkt kötekedni jártok ide?

Bocs, hogy nem a Mekibe járok éjjel nappal és nem tudom a hatalmas szabályokat egy gyorsétteremben.

febr. 1. 07:07
 10/27 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy azt senki sem gondolta, hogy hazudnál, egyik válasz sem írt ilyet.
febr. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!