Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Eladók, pultosok titeket...

Eladók, pultosok titeket milyen vevők idegesítenek, ti vissza is szoltok nekik, ha olyan a szitu?

Figyelt kérdés

febr. 9. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Akit az ilyen idegesit, az ne menjen ilyen palyara. Aki meg foleg ingert erez arra, hogy viszaszoljon, azt varja a szalagmunka vagy a birkanyaj a reten.
febr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Ritkán szólók vissza csak ha minden kötél szakad.Vásárlónak,vendégnek mindíg igaza van.
febr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én igen, vissza szoktam, alapvetően kedves vagyok minden vásárlóval, hiszen a munkám része, meg kijár mindenkinek.

De nem szeretem amikor direkt beszólogatnak, mert ott töltik ki az idegességüket, ahol úgy gondolják, hogy hat úgyis nekik lesz igazuk.

És nem, nem kötelező mindent elviselni, nyilván arra gondolok ami már nagyon durva, vagy személyeskedő, a vásárlótól.

febr. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak az, aki bejön.
febr. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!