Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Téged idegesítene, ha főzöl...

Téged idegesítene, ha főzöl kaját, beteszed a hűtőbe a kedvesednek hogy egye majd meg erre be se néz, nem is érdekli mi van a hűtőbe és megromlik? én meg szívesen megenném.

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 14:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul esne, ha én készólnék, ő meg észre sem venné.Ezt elkerülendő felhívnám rá a figyelmet.

Pl így: készítettem neked valamit. Bent van a hűtőben :)

2011. jún. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ha látod, hogy nem ette meg,akkor miért nem eszed meg te?

Ez megint a néma gyereknek anyja se érti.... effektus.

Ha azt akarod, hogy tudja van valami neki a hűtőben,akkor rakj ki 50 táblát, levelet, nyilakat.

Valószínüleg nem direkt nem nézte meg, hanem eszébe se jutott.

2011. jún. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha be se néz, akkor honnan kellene tudnia, hogy főztél valamit? Mondani kell neki, hogy drágám, főztem ezt és ezt, egyél. És láss csodát, enni fog.


Egyébként meg már látod hogy nem nyúl hozzá (mert nem tud róla), mindjárt megromlik, de csakazért se szólsz, csakazért se eszed meg, hanem végignézed, ahogy megromlik és ki kell dobni?


Ej de sok eszed van.

2011. jún. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Múltkor nekem is hagytak a hűtőben kaját és elfelejtettek szólni és még ők szégyelték magukat, hogy szóltak. Biztos a nagy munka után jól esett volna neki, ha megmelegíted és kikészíted az étkező asztalra.
2011. jún. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
hogy nem szóltak
2011. jún. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Mondjuk én úgy főzök, hogy mire haza ér, még nem kell betenni a hűtőbe...melegen tálalom neki, vagy agáztűzhelyen megtalálja. Neki az az első, hogy megnézi mit főztem.

Amúgy meg ha a hűtőbe kerül, szólok neki, hogy a kaja ott van. Ha nem kér belőle, akkor én eszek belőle, ha kívánom. Nem 1 személyre főzök, így jut nekem is.


Üdv!

2011. jún. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
szóltam neki. de nem fogok minden nap h megetted? vagy meg fogod enni még?
2011. jún. 2. 14:54
 8/19 anonim ***** válasza:
Remek kapcsolat lehet, ha ennyire sem működik a kommunikáció. Amúgy meg nyilván, ha napokig hozzá sem nyúl, akkor edd meg te. Bár egy kis kínálgatásba te sem halnál bele.
2011. jún. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Annyira nem értem a problémád. Kinyitod a hűtőt, nem ette meg, te meg éhes vagy, megeszed.

Énnő vagyok, de kiborít ez a mártírkodás, egyik barátunk felelsége ilyen, az őrületbe kergeti a férjét: "a számtól vontam meg a falatot és te nem etted meg".

Elfeleljtette, nem volt éhes, mást akart enni.....

Edd meg te.

2011. jún. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
azt csinálom most., eszek
2011. jún. 2. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!