Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szét szedhető szendvicspanó...

Szét szedhető szendvicspanó konyha fesztiválokra működhet?

Figyelt kérdés

Tavaly büfé kocsit bereltunk, de sok rendezvényeken csak a béreket és az alkalmazottak fizetését tudtuk kikeresni.


Egy komplett büfé autóra nincs keret, de házilag készített mobil konyhat megbírna a zsebem. (konyha gépek már megvannak). Működhet a dolog? Hasab, frissen sült húsok, hamburger lenne a menun.. italokat sátorban arulnank.


febr. 28. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván működhet ha megkapod rá az engedélyt.De szerintem nem valószínű.
febr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha mosható felületek vannak, van benne folyó viz, akkor kaptatok rá engedélyt.
febr. 28. 08:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a kérdés...?
febr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát mint vendéglátós efy frittõz egy rémálom tud lenni ilyen helyzetben. A forró olaj, a használt olaj elrakása, stb.



Én inkább ha eleve tervezel ilyen grill lappal dolgozni, akkor én azt maxolnám ki.

Hotdog vagy bratwurst (grillezve, pripított hagymával)

Húsok, grillezett zöldségek, hamburger tükörtojással, grillezett halloumi

Fôtt kukorica?

febr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!