Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mennyi idén egy gombóc fagyi...

Mennyi idén egy gombóc fagyi Budapesten? Eddig ahol én voltam, vagy ahol láttam kiírva, ott 600-750 ft volt. Ez tényleg az általános idén?

Figyelt kérdés
ápr. 11. 22:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
én is úgy érzem hogy inkább már túlnyomorészt a gyerek a motiváló erő. mert a felnőtt meg akarja neki adni az élményt hogy fagyizik, nem egy dobozból otthon szed elő jégkrémet kanállal. de abban biztos vagyok hogy megritkultak sokaknál az alkalmak. én néhány évvel ezelőtt, a 250 vagy 350-nél nem emlékszem sajna éreztem azt a határvonalat hogy itt befejeztem a fagyizást, és mindenkinek van egy ilyen határvonala
ápr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

PC: Hogyan alakul várhatóan egy gombóc fagylalt és egy szelet sütemény átlagára?


Erdélyi Balázs: A fagylaltnál nem kell túl nagy áremeléssel számolni egyelőre, vannak, akik a tavalyi áron indítják a szezont és akik emelni kényszerülnek, azok is nagyjából csak 10-15%-os árkorrekciót terveznek, ami még az éves infláció mértékét sem éri el.


A frekventáltabb helyeken 600-650 Ft körül várható egy gombóc fagylalt ára, de biztosan sokan fogják 500 és 600 Ft között kínálni idén is a fagylaltjukat. A sütemények ára átlagosan 1000 Ft és 1500 Ft között mozog a legtöbb helyen, de talán ebben nagyobb különbség tapasztalható az elhelyezkedéstől és az üzletpolitikáktól függően.

ápr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
550-600 ft körül vettem a 2.kerületben a Levendula fagyizóban. Nagyon finom a fagyijuk, de nem mondanám nagy adagnak.
ápr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
51%
f#sznak vállal gyereket olyan, aki még fagyizni sem tudja elvinni
ápr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Hihetetlen picik a gombócok.


És az, ahogy a pultos a kimérőn ragadt oldalakat is szakszerűen leszedi mielőtt a tölcsérbe kimérné a gombócot, nehogy a mikrogombóc méreténél nagyobb legyen, az 5-600 forintos árhoz rendkívül furcsa.

ápr. 14. 12:25
 26/29 anonim ***** válasza:
Pedig nálam alábbi a második tapasztalat 425 Forintos óriásgombóc után ezúttal Budapesten. Úgy emelték meg az árakat, hogy másfélszeres vagy dupla gombócokat lehet kapni 500 Forintig és a tavalyi diétám miatt nem tudok már többet megenni. Így veszik rá az embereket, hogy kettőt többért vegyenek. De aki nem tud annyit enni és nem akar annyit költeni, az pedig nem fog. Sajnálom, hogy nem tudok kettőt enni. De valóban nem is fogok többet kiadni.
ápr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Süti pedig egyes minőségi helyeken is 900 alatt van.
ápr. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

update:

Budapest belvárosában 650-750ft között a gombóc

plázákban átlag 700-800ft

külváros 4-500ft

ápr. 30. 23:45
 29/29 anonim ***** válasza:
Hihetetlen drága lett a fagyi is...Nem akarok maradi meg retrózni de gyerek koromba ami azért nem olyan rég volt még 20 Ft volt egy gombóc de ár arányba jó volt gondolom, mert nagyapám aki azért nem volt nagyon gazdag mindig lánytesómmal kettőnknek meg unokatesómnak vagyis hármunknak mindig vett fejenként 3gombócot.
máj. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!