Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ki tud olcsó fagyizót Budapest...

Caninalba kérdése:

Ki tud olcsó fagyizót Budapesten (100-150 Ft-os gombóc áron)?

Figyelt kérdés

Pár éve még képben voltam, de idén nem tudom, hol lehet olcsón gombócos fagyihoz jutni. Néhány közülük csak a hét bizonyos napján adta 100 Ft-ért a fagyit.

Működnek még pl. a Kálvin téri, József körúti, Móricz Zs. körtéri mozgó árusok, vagy a Gastland fagyipultja az Oktogonnál?

Egyet ismerek, ami most is 100 Ft-ért adja a gombócot péntekenként; a Liszt Ferenc téren van.



2018. máj. 9. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A Kosztolányi Dezső tértől felfelé, a Bocskai úton elindulva van egy fagyizó, ahol 138 Ft egy gombóc fagyi. Bizonyos (vagy minden?) péntekeken csak 98 Ft. Mondjuk az íze, és az állaga is olyan.

Pár éve a II. János Pál pápa téren is volt egy, igaz az 150 Ft körül adta, nem tudom az működik-e még. Az finom volt, és óriási gombócot adott.

2018. máj. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szuper! Köszönöm. :) Esetleg valakinek van még ötlete?
2018. máj. 22. 17:20
 3/4 A kérdező kommentje:
Közben találtam még: Friss Pékség a Keletinél, 180 Ft/gombóc. :)
2018. jún. 20. 00:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
József Attila lakótelep, lobogó utcai presszó, 150 ft
2018. jún. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!