Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Lehet így pizzát rendelni?

Lehet így pizzát rendelni?

Figyelt kérdés

Mindenhol csak a feltétek vannak megadva, viszont sosem találkoztam olyannal, ahol a pizza vastagságát is meg lehetne adni.

Fél évente kb eszem egy pár szeletet, de az a bajom vele, hogy nagyon vastag számomra a tészta, émelygek a sok szénhidráttól.


Szóval, ha a feltét megszabása után egy plusz kérésem volna, miszerint legyen kicsit vékonyabb a tésztája, nem vélnék bunkóságnak?


ápr. 20. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Az itáliai tésztás pizzák vékonyak.
ápr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Itt helyben nem találtam olyat.
ápr. 20. 13:18
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Ahol van ilyen opció, akkor az az online rendelés esetén is elő szokott jönni. Pl először kérdezi a feltéteket, aztán a pizza méretét, utána a tészta vastagságát. Viszont nem minden pizzériánál létezik ez választható opcióként. Persze próbálkozni lehet, nem olyan extra kérés ez amit bunkóságnak vennének szerintem, normálisabb helyeken lehet meg is csinálják neked. De persze az is lehet hogy simán semmibe veszik, még a konkrét pizzérián belül is embere válogatja, ki mennyire segítőkész vagy épp bunkó.
ápr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Speciálisan nem tudsz egy adott helyről vékony tésztásat rendelni csak amilyet sütnek.Valodi olasz pizzát készítők vékonyra sütik.
ápr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Helyileg hol vagy? Nem mindegy, hogy arra milyen a választék. Én szoktam rendelni olyan helyről ahol lehet választani, hogy milyen legyen(vékony, normál,vastag), csak ha felétek nem szállítanak ki akkor felesleges lenne linket küldeni
ápr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Esetleg ha felhívod őket, hogy csinálnának-e neked ilyet??

Ha beírod megjegyzésbe vagy figyelnek rá vagy nem, vagy csinálják vagy nem. Egy kérdést megér.

ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap rendeltem kényszerből pizzát, és mindenféle tészta is volt. Még lisztmentes is. De nem ez a jellemző.
ápr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem itália, hanem nápolyi. A nápolyi stílusú pizzák a vékonyak-ropogósak.


Amúgy van olyan, ahol lehet vastagságot választani, meg van ahol a nem nápolyi stílusú pizza is iszonyat vékony lehet. Láncok közül talán a.. meg is nézem:

Don pepe

Náluk van vékony meg normál, és ami neked mégfontosabb lowcarb tészta is!! És abból is vékony/normál választható. Ha van felétek donpepe, akkor egy próbát megér. Bár úgy rémlik, hogy ők nem az igazi vékony tésztások 😃 de meg nem mondom... kb mindig máshonnan sikerül rendelnünk (budapesten sajnos nincs jó pizzázó, csak kevésbé rosszak, és még az is cefet drága), szóval így nem tudom beazonosítani már.

ápr. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!