Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha a pincér nem hajlandó...

Ha a pincér nem hajlandó köszönni és felszolgálni a vendégnek múltbéli személyes ellentét miatt, akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
ápr. 28. 01:19
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
66%

20-as: nem feltétlen BP-n történt a dolog, máshol meg nem minden sarkon van egy-egy megfelelö szintü étterem.

Az, hogy oda ment a kérdezö, nem jelent semmit, feltehetöen ez volt az elsö eset, amikor a pincér problémás volt vele szemben.


Gondolom legközelebb keres más helyet (ha van).


Egyébként meg mindenképpen szólni kell a fönöknek, mert ez a viselkedés egy szolgáltatóiparban dolgozó valakitöl elfogadhatatlan!

ápr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Pont azt kéne elkerülni, hogy a főnök megtudja, mert azonnal kirúgja a srácot. Ígéret van rá, hogy nem tudja meg.
ápr. 28. 18:29
 23/34 anonim ***** válasza:
79%

Nem értem a sok mellébeszélést: a pincérnek/vendéglátósnak mindig igaza van.

Ha nekem személyes konfliktusom volt egy banktisztviselővel, nem vehetek fel készpénzt, nem adhatok átutalási megbízást? Az eljárás azonos.

ápr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
51%

Na ez így érdekes hogy a főnök nem tudhat róla hisz így se a "szólni kell a főnöknek" se a vásárlókkönyve nem jöhet szóba

Gondolom a vendég(a lány) a főnöknek a valakije valószínűleg rokona esetleg a lánya

Hát passz azt gondolom itt a csaj a hibás bocsánatot kellene kérnie a pincértől amiatt amit "civilben" tett vele/ellene

Itt szerintem a vendég ki lett szolgálva csak nem az adott pincér foglalkozott velük

Amúgy írta valaki hogy ez nem profi valóban nem az DE ahogy meg másvalaki írta ezt normális kollégákkal meg lehet oldani hiába nem tudnak a probléma okáról, legalábbis felénk ez így működik hogy figyu vedd már át ezt az asztalt majd legközelebb én segitelek ki ha olyan a szitu

ápr. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
#24 Elég sok részletet ismersz.
ápr. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
84%

Talán az egyik kolléga szívesen kiszolgálja a hölgyet. Ha nem, akkor, mégis szolgálja ki a srác. Ha nem, akkor szólni kell a főnöknek. Ha nem, akkor munkahely váltás. Ha nem, akkor rendőrt kell hívni, zaklatás miatt, persze akkor a főnök valószínűleg megtudja.

Most komolyan, ha busz sofőr vagyok, megtehetem, hogy nem viszem el a volt feleségemet, mert csúnyán váltunk?

Ne gyerekeskedj már!

ápr. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
51%
#25 a vendéglátós élet mindenhol egyforma 😂
ápr. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Szrnám le. Ne tudja meg a főnök? Mivan? Ott van egy szakmájára alkalmatlan bunkó, aki b.szik kiszolgálni, de te még őt véded??? Oké, de akkor miért a kérdés.
máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%
A pincér szive joga eldönteni hogy kit szolgál ki és kit nem.
máj. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
#29 Ez komoly? Mert viccnek durva.
máj. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!