Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Az esküvőknek mennyire "elenge...

Az esküvőknek mennyire "elengedhetetlen" eleme az éjfél utáni büféasztal?

Figyelt kérdés
Ha 8-9 óra környékén lesz nálunk a vacsora és a torta, mennyire szükséges, hogy éjfél utáni büféasztal legyen? A szakács elég nehéz ételeket ajánlott, ezért jeleztem, hogy nincs szükségünk rá. De belegondoltam, hogy lehet, hogy valami kéne, csak kevésbé a kalóriadús ételek közül kéne válogatni. De igazából azt preferálnám, ha egyáltalán nem lenne. A sós és édes sütik végig ki lesznek készítve, tehát nasizni végig lehet. Mit gondoltok, ez elég lenne?
ápr. 28. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk 8kor volt vacsi, ejfelkor torta es toktott kapi. A 80bol 2en ettek a toltott kapibol
ápr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogy hány fő lesz, és hányig tervezitek a bulit. Reggelig tartó hatalmas dáridónál helyénvaló lehet, de valójában nincs rá nagy igény, elég, ha van rágcsálni való.
ápr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem felesleges.
ápr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Ezt úgy szokták általában hogy ha van éjféli vacsora akkor az ott megmaradt kajákat frissen sült Tkáposzta össze rakják és az megy a büféasztalra a melegentartóba a rágcsálnivaló meg megy a vendégek asztalára ha van ebéd is akkor az onnan megmaradt is mehet fel nyugodtan

Én legalábbis így csináltam vagy 50-60 lagziban

Szerintem azért érdemes kirakni kaját mert vannak/lesznek olyanok akik a nagy buli hevében megéheznek ha megmarad akkor max elcsomagoljátok a vendégeknek

ápr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy ötlet: augusztusban esküdtünk, nagyon meleg volt, ami éjjelre sem enyhült, mindenki izzadt, mint a ló a nagy táncolásban, jó volt a hangulat. Éjfélkor a sülteket hozták vissza, de a legnagyobb keletje a behűtött görögdinnyének volt, pedig az nem is volt a tervben eredetileg.
ápr. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A nagy Levin ***** válasza:
80%
Ha nem akartok nehéz ételeket, akkor kérjétek a fasírt- savanyú- kenyér kombót (ne teljes létszámra). Ha valaki éhes, akkor tud enni akár egy két darabot is.
ápr. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%
Én eddig 2 lagziban voltam életemben 50 éves koromra, de úgy elálmosodtam, hogy kb fél tízkor leléptünk a feleségemmel, így azt sem tudtam, hogy van ilyen szokás, hogy éjfél utáni büféasztal. 🤣😂🤣
ápr. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Illik még éjfél után is jól tartani a násznépet.

Ha nem akarod nagy költségekbe verni magad akkor a sültestálat szokták vissza rakni ami még van igazítva picit pár majonézes illetve friss salátával.

ápr. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben nyári esküvőtök lesz gyümölcstál, vagy valami hűsítő, könnyű dolog, nem kell a vacsora ÉS torta után még egy kör "főtt étel".


Csak ugye, töltött káposzta, sültestál, anyám kínja, amiből a 60 vendégből jó, ha öten esznek, mert senki sem éhes.

ápr. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy volt, hogy éjfélkor a sülteket tálalták vissza (az éttermes mondta, amikor szerveztük, hogy ez egy bevált szokás).
ápr. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!