Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Milyen fűszerek vannak amiktől...

Okoska:) kérdése:

Milyen fűszerek vannak amiktől allergiás lehet egy ember?

Figyelt kérdés

pl.: Milyen (különleges) fűszerek vannak a fish and chips szószához. Vagy valamilyen 'laza' kaja (értem ezalatt az olyan ételeket amik inkább olyan gyorséttermiek, szóval nem kell szmoking :D) Vagy mint a filmekben hogy beülnek egy étterembe ahol húst és krumplit kérnek.. Milyen fűszer keveredhet bele a kajába, ami vált ki olyan allergiás tüneteket amiktől sír az ember?? köszi.

(Bocsi ha értelmetlen de gyorsan fogalmaztam.., és a kérdésemre olyan válaszokat szeretnék amikkkel kezdhetek is valamit) esetleg még ilyen oldalakat ha linkelnétek.. sűrgős.. köszi:))!



2012. szept. 12. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:

allergiás gyakorlatilag bármire lehetsz

de itt egy oldal , ez tuti segít majd


[link]

2012. szept. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan allergiásak az ízfokozókra, és az a legtöbb félkész/kész ételekben van, olcsóbb éttermek meg majdnem kizárólag ilyeneket adnak.
2012. szept. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkábba műanyag E nevezetű tartósitószerekre, szinezékre lehetsz érzékeny, én is az vagyok, de sajnos nem tudom mi az. Mik a tüneteid? A túlzott fűszer egyébként nem barátja a májadnak...
2012. szept. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nincsenek tüneteim, én nem vagyok allergiás semmire.. más miatt kérdeztem, de köszönöm a válaszokat.
2012. szept. 13. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Zeller, szezám, hal, rák például.
2021. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!