Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha étterembe mész mit választasz?

Ha étterembe mész mit választasz?

Figyelt kérdés
Ha új éttermet próbáltok mit választotok?olyat,amit nem lehet elrontani,vagy kísérleteztek valami újjal,amit még nem próbáltatok?

2012. okt. 20. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindent el lehet rontani! :D

Étteremben olyat eszem, ami otthon nincs,amit nem szoktam, nem tudok csinálni, tehát eszembe nem jut egy rántott szeletet kérni.

2012. okt. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
tudom,hogy mindent el lehet,de pl egy zöld,tavaszi salátát vagy valami gyümölcsöt csak nem rontanak el,azért ahhoz már tehetség kell!:)
2012. okt. 20. 14:14
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem elrontani mindent el lehet, még a legegyszerűbb kajákat is. Úgyhogy én inkább kockáztatok és valami különlegeset választok, amit otthon nem szoktam főzni. Nem szeretek egy rántott húsért, egy marhapörköltért fizetni, amit otthon olcsóbban, a saját ízlésem szerint fűszerezve és szerintem finomabban el tudok készíteni.
2012. okt. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen vmi húsosat, lehetőleg krumplis körettel.
2012. okt. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Belföldön olyasmit, amit otthon nem szoktunk csinálni (mert pl. bonyodalmas, vagy nem mindenki szereti a családban), de nem túl egzotikus.


Külföldön nem szabad választani magyar nevű ételt, pl. gulyást, mert azt borzalmasan elrontják. Ha már egyszer kifizettem az utat, kipróbálom a helyi specialitásokat is.

(Legfeljebb segítséget kell kérnem a pincértől, hogyan kell ezt a tengeri herkentyűt a fura szerszámokkal kiszedni a páncéljából. Otthon este aztán megemlíteni a vendéglátómnak, hogy itt az ideje megkóstolni a vilmoskörte pálinkát.)

2012. okt. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2012. okt. 20. 15:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindig olyan ételt választok, ami különleges, és még nem ettem. A párom bárhova megyünk cordon bleu-t kér hasábbal és tartárral. Nem tudom hogy bírja ennyiszer megenni. Én mindig azt választom, amelyik a legszimpatikusabb a hely étlapjáról, bár ha a nevéből nem derül ki, hogy mi is ez az étel, akkor megkérdezem a pincért, és ezután választok.
2012. okt. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az én párom így van a "rántott hús sült krumplival és ketchuppal"ő is ezt kéri,vagy pizzát!:D
2012. okt. 20. 18:46
 9/12 anonim ***** válasza:

Először eléggé paraszt-módon belebámulok a szomszéd asztaloknál étkezők tányérjába!!!! :)))

Amit azokban látok = guszta, kívánatos, magukat kellető kaják, akkor én is bátran merek valami ismeretlent rendelni.

Ha nem kellően étvágygerjesztő, amit látok, akkor maradok a hagyományos rántott husi, petrezselymes krumplival, ubi salátával rendelésnél.

2012. okt. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én általában minden étteremben Cigánypecsenyét rendelek mert az a kedvencem és az éttermekben azt általában mindig jól el tudják készíteni. :)

De a Cordon Bleut is nagyon szeretem! :)

2012. okt. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!