Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Rendes PIZZA Budapesten. Hol...

Rendes PIZZA Budapesten. Hol lehet jó Pizzát kapni Budapesten?

Figyelt kérdés

Nem az általános, agyonrakott, nagyipari pizzaszószos, "pizzamozarellás", melegszendvics vagy kenyérlángos szerű, élesztőízű, hideg sütőben sütött pizzára gondolok.

Hanem PIZZÁRA. Amit 450 fokon, vagy felette 1-1.5 perc alatt sütnek ki, rendes alapanyagokból.

Tehát: IlTreno, Don Pepe és társait sajnos nem tudom válasznak elfogadni... szóval, jó pizza Budapesten, hol?



2013. júl. 25. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Megértem a problémád, de Budapesten ilyen nincs. Talán még a Vapiano ehető. Olaszországban nagyon sok jó helyet tudok.
2013. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, letesztelem!

Biztató, hogy nem "margaréta" a margherita és nincs hawaii sem songoku:)

2013. júl. 26. 13:03
 3/8 anonim ***** válasza:

De van rendes pizzéria, csak keresni kell és zsebbe nyúlni.


Jól értem, hogy házhozszállítós verzió kellene? Mert az egyből majdnem tizedeli az amúgy is max. 10 fős mezőnyt.


Tehát:

1. [link]

2. [link]


Extra versenyző amerikai pizza stílusban nagyon finoman: [link]


Éttermekben Da Raffaello, Il Terzo Cerchio (ők kiszállítanak, de amennyibe kerül fog annyit romlani a minőség szállítás alatt, hogy megérje személyesen elmenni enni), Da Lello, Da Mario és az Aromi (Budaörs).

2013. júl. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem házhozszállítós, az eleve ront a minőségen.

Rendes helybenfogyasztós, éttermes. Pénz nem számít.

Nézem a javaslataidat, amiket nagyon köszönök!

2013. júl. 26. 13:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Tényleg, a Trattoria is elég jó.
2013. júl. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia :)


Oké, hogy nem pizzéria ezért ne haragudj, viszont egy nagyon jó kajálda. Hamburger, gyros, saláta tálak, egytől egyig mind nagyon finom. :)

2013. aug. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


előző voltam :P

2013. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ferencvárosban, a Viola utcában asszem van egy olyan hogy La Palma....Az rohadt finom :D
2013. aug. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!