Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
A meki honlapján láttam, hogy azt írják, hogy egyes kávékban kb. 1-2 gramm szénhidrát van... nem tesznek bele cukrot? Vagy kérheted cukor nélkül? Lehet ilyet, hogy a teát, vagy kávét cukor nélkül kéred, vagy alapból üres, és el lehet venni a cukrot/édesítőt (a Móricz mekiben pl tom, h van kirakva édesítő...) ??? [link]

2013. szept. 6. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tesznek bele, de ha mégis akkor kérheted cukor nélkül! Aztán az önkiszolgáló résznél elveheted az édesítőt!
2013. szept. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

tuti, h nincs benne, hiszen sokan cukor nélkül isszák. én a kávét cukorral, de a teát anélkül iszom.

elveszed az önki részről, amennyi kell.

kb. egy hónapja kávéztam ott, és ki is ment a fejemből, h vigyek cukrot, belekortyoltam, és pffff... mentem cukorért, és úgy már finom volt.

2013. szept. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!