Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Vörös Oroszlán teaház Bp. Ki...

Vörös Oroszlán teaház Bp. Ki kell oda öltözni?

Figyelt kérdés
Benéztem csak úgy a Nyugatihoz közel lévőhöz, de annyira kiöltözöttek a vendégek és nagyviláginak tűnik az egész, hogy nem mertem utcai cuccal benézni. Tapasztalatok?

2013. szept. 13. 08:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a Ráday-ban voltam, nem tudom az megvan-e még. A Ráday-ba akkor inkább feltételezném már, hogy kiöltözős lenne, de nem volt az. Nyilván ha az utcai ruhád az utcán vállalható, akkor ott is. Amúgy szerintem ha kiöltözve látsz bárkit is, akkor azért lehet, mert a vörös szín eleve vonz egy magasabbrangú érzést is, ami esetleg az emberek jobb odafigyelését is magával vonzza az öltözködésben. Meg amúgy szándékosan beülni egy tea köré is egy alkalom lehet.
2013. szept. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A Ráday utcairól nem nagyon találok semmit, a Jókai téren van az az egy. Nagyon régen voltam már bent, de marhára nem emlékszem onnan semmire, csak arra, hogy nagyon jól éreztem magam ott bent. Még ha nem is túl olcsó maga a tea. :)

Köszönöm a válaszod, ideje elvinnem oda valakit, tutira jó kikapcsolódás lesz.

2013. szept. 13. 08:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is a Rádayba jártam régen. Járt oda mindenféle ember a kiöltözöttől az utolsó csöves alterosig (az utóbbiak a felső szinten voltak többségben). Nem kell kiöltöznöd, nézz ki normálisan, ennyi. Teljesen hétköznapi ruhában is járnak oda emberek :)
2013. szept. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mennek a zöld kezek! :)
2013. szept. 13. 12:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogy kell :)
2013. szept. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem.én pl rocker vagyok, sima bakancsban,átlagcuccban voltam ott. a felszolgálok nagyon kedvesek mosolygosak,de bármelyik teaházban ugyanez van. kivéve a zöld teknös barlangjában. nagyon jol néz ki a hely igazi indiános,többemeletes,de a két srác aki ott van sose mosolyognak, flegmák, vmi menö diszkoarcoknak tünnek,és egyáltalán nem illenek a helyhez.és nem azért mondom mert diszkósutálo vagyok, vagy kinéztek volna,akkor épp nem rockerszerkoban voltam.pedig belülröl az tetszik a legjobban de ezerszer szinvonalasabb a többi.


zöld teknösbe pl 500ért kaptam olyan melegszenyát ami két vékony kenyérböl vajbol sonkábol állt megmelegitve, mig pl a teapalotában 500ért isteni szendot kapok rengeteg olvadt mozzarella sajttal, salátával.

2013. szept. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!