Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi a véleményetek arról, hogy...

Thorsky kérdése:

Mi a véleményetek arról, hogy az egyetemi menzán, mikor pizzát adnak, akkor az olivabogyó nem egészben, hanem szeletelve van rajta, hogy aki nem szereti, még véletlenül sem ehessen belőle? Ez nem pofátlanság?

Figyelt kérdés

2013. nov. 9. 02:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

szemetek az ilyen konyhások ,igazad van !

XD

2013. nov. 9. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Aki nem szereti, az miért vesz olyat? Gondolom nem csak 1féle kaja van...

... és állítólag ebből lesz valami értelmiségi-

2013. nov. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Azért irigylem a gondját,ha csak ennyi a tanulás mellett.
2013. nov. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem lepontozni kell agyoniskolázott barátom!


Hanem mondjuk háborgás helyett emberi hangnemben javasolni a vezetőjüknek, hogy praktikusabb lenne egészben rátenni.

Gondolom nem kommunikáció szakos vagy...


Ha meg szeleteltet használnak, és azért mert olcsóbb, akkor semmit nem tudsz tenni.


Illetve mégis, rendelsz magadnak pizzériából pizzát. Ötször annyiért azt, és úgy tesznek rá, ahogy csak kívánod.

2013. nov. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem kotelezo a menzan enni, ezer etelszallito,kajalda,kifozde van. Egyebkent a szeleteket nem tudod leszedni? Nem hinnem,hogy tul sok lenne egy szeleten.
2013. nov. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

First world problems


Kemény az élet nyugaton.

2013. nov. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6: pontosan ugyanez jutott eszembe :) :) :)
2013. nov. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na ezért nem eszek menzán... Én még étvágygerjesztő ételt ott nem láttam. Annál még a Meki is jobb...
2013. nov. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Bakker, itt nem az élet nagy gondjairól van szó, sem arról , hogy miért nem rendelek pizzát. A menzán eszek, mert ammennyi zsebpénzt kapok, itt étkezhetek csak normálisan, ha már magamra nem tudok főzni. Hanem hetente egyszer, mikor kapunk pizzát és azt ennék legszívesebben, nem ehetem meg, mert vagy 4-5 bogyó fel van szeletelve.És nem, nem birom leszedni, mert tovább tartana, mint megenni. De ti egy ilyen sgyszerű kérdésre is jöttök a nagy gondjaitokkal, meg hogy a hülyének csak ennyi gondja van. Tipikus magyar hozzáállás, grat.
2013. nov. 10. 01:06
 10/11 anonim ***** válasza:

Én vagyon a first world ös válaszoló, külföldön élek. És nem azért mondom ezt mert Magyarországon születtem.


A külföldi mentalitásom azt mondatja velem, hogy nem baszott mindegy hogy mi van a pizzán? Megeszed és kusiban maradsz, vagy nem eszed meg, és kusiban maradsz. Ennyire egyszerű. Fel van darabolva? Menj át másik menzára. Allergiás vagy rá? Mondd meg hogy allergiás vagy rá és főzzenek neked külön. Nincs kedved megenni? Ne edd meg, és kusiban üljél. Ennyire egyszerű. Ennek semmi köze ahhoz hogy magyar vagy-e vagy nem.

2013. nov. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!