Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesten nyugis kávézó ahol...

Budapesten nyugis kávézó ahol lehet dolgozni?

Figyelt kérdés
Olyan helyet keresek ahol van használható wifi, konnektor, nem néznek ki ha sokáig ott ülök, és nem lát rá sok ember a laptopomra. Tudtok valamit ajánlani?
2013. nov. 11. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szerintem inkább könyvtárnak hívják
2013. nov. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Andrássy útnál a Mozsár kávézó.

[link]

2013. nov. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Szent István tér, Californian Coffee Company vagy a Starbucks. Mindkét helyen könnyen találsz olyan helyet, ahol nem látnak rá a gépedre. A Starbucks kicsit nyugisabb itt, a lenti része legalábbis, sokan járnak tanulni is oda.
2013. nov. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Solitude válasza:
100%
Teázó nem jó? Ott is van kávé ha ahhoz ragaszkodsz. Cserébe hangulatos és addig ücsörögsz ameddig jólesik. Bár ilyen helyeken mindig nagy a nyüzsgés, ezen kell túl tenned magad.
2013. nov. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is inkább a teázókat javasolnám, ott tényleg nem zavaró ha sokáig ott ülsz.


Az ilyen felkapott helyeken mint a California én agyon tudnám verni a kérdező-féléket a laptopjukkal, amikor egyedül beülnek egy 4 személyes helyre és kérésre sem mocannak mert nekik "hely kell a munkához", az meg le van tojva, hogy egy 3-4 fős társaság meg sehol sem fér el az ilyenek miatt... Minden áldott nap ezt látom.

2013. nov. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, teázók is jöhetnek! :)
2013. nov. 11. 14:34
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Teázóból sirius, altair, vörös oroszlán, (volt) kicsi a világ (most nem tudom hogy hívják, a deák fele van)...


A teázókban tapasztalatom szerint csendesebb, meg ott eleve nyugodtabb a hangulat. És vannak kisebb, 2 személyes beülők is, ahol senki nem lát rád.

2013. nov. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. nov. 11. 21:26
 9/10 anonim ***** válasza:
A Starbucks es a Costa szerintem,tapasztalatbol mondom. Volt,hogy egesz delutanokat toltottem ott a laptopommal vizsgak elott. Nyugis es nem vonjak el a figyelmem az otthoni teendok.
2013. nov. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pertu Cafe - Dob utca 60. A Kiraly utcai 4-6 allomastol egy perc seta. Sokkal nyugisabb mint egy Starbucks vagy Costa, engem egyik helyen a hangoskodas mashol a zene zavart nagyon. Van remek wifi, nincs nagy zsibongas, es isteni croissantjuk van, es nagyon kedvesen szolgalnak ki. Delutanokat tanultam itt at. :)
2013. nov. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!