Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szerintetek beleköpnek a...

Fialt herold kérdése:

Szerintetek beleköpnek a pizzába? (házhozszállítás)

Figyelt kérdés
Az előbb rendeltünk pizzát és kicsit be vagyunk baszva, a kiírt 40 perc helyett 1 órát vártunk aztán értékeltünk az utál gombra kattintottunk és kommentnek odairtunk hogy szaaar. aztán az étterem felhivta a spanom hogy mi ez az értékelés meg miért irtunk 80 percet... tiszta röhej. és hogy kell e még a pizza mondtuk kell... és most kihozzák végül.. am baleset történt a futárral... minek megy el valaki futárnak ha nem tud vezetni...

2013. nov. 14. 15:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem hiszem :
2013. nov. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Nos ilyen értékelés és megjegyzés után, nem mernék ott újra rendelni. :-DDDDD
2013. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Soha nem lehet tudni, de eléggé valószínűnek tartom, persze ez függ attól, hogy milyen emberek vannak ott...
2013. nov. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

tuti!


ökör állatok :D

legalább vártátok volna meg.

2013. nov. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 bumbi02 ***** válasza:
81%

40 perc helyett 1 órát, hát ez felháborító. Főleg hogy mert a futár balesetet szenvedni, és miért nem vitte ki gyalog törött lábbal a pizzátokat. Eszméletlen milyen világot élünk.


1. Ha valaki balesetet szenved, az nem biztos hogy az ő hibája

2. Délután 4 órakor beb*szva lenni.. hát gratulálok

3. 20 perc késés bőven belefér

4. Nem köpnek bele, és véleményt lehet kulturáltan is formálni (a Szaaar" hhelyett)

2013. nov. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Igazi tirpákok vagytok...
2013. nov. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Ilyen mentalitással ne csodálkozzatok, ha beleköpnek...

Mi egyszer fél óra helyett vártunk másfelet, mire kijöttek, ráadásul rossz pizzát hoztak, illetve az én öntetemet félig kiborították. Kedvesen reagáltuk le, az én rendelésemet át is vettük (szegény futár izzadt rendesen), csak a rossz pizza helyett kértük az eredetit, mert a kihozottat párom abszolút nem szerette. Arra is vártunk már több mint egy órája, mire megint telefonáltunk, és közölték, hogy a futár elesett vele útközben, de helyette már indult egy másik futár az új pizzával :D Mi dőltünk a nevetéstől, és a végén adtuk a szokásos borravalót, csak úgy kerekedett a futár szeme. Onnantól kezdve viszont nagyobb adagokat kaptunk rendelésnél (mindig ugyanazt kértük), látványosan.

2013. nov. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Ja azt kihagytam, hogy az új pizzával ajándék desszertet is kaptunk, meg hatalmas bocsánatkérést.

Nem mondom, ha rendszeres lett volna ez, akkor nem rendelünk többet, de azért egyből ilyen primitíven se kell reagálni. Amit ti csináltatok, az max. részeg tini fejjel vicces, amúgy szánalmas.

2013. nov. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 iseeyoudotcom válasza:
80%

Én futár vagyok, és mondhatom, hogy a futárok nem köpnek bele, max. legközelebb ha rendelsz leszopatnak, mert csak azért is neked viszik utoljára, hogy végleg megutáld a céget és a futárnak ne kelljen látnia még egyszer a képedet!

Aki beleköp, az a pizzaszakács! Ennek okai:

1. Ha nagyon variás vagy!

2. Ha zárás előtt rendelsz!

3. Ha vissza telefonálsz, hogy a szar a pizza és újat kérsz!

Na csüsz:))

2013. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

Ha én lennék a pizza szakács,nem csak beleköpnék...

Ilyen komment után nézhetnétek,milyen öntet van rajt.

2013. nov. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!