Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mennyire keresett és fizetett...

Mennyire keresett és fizetett a bartender/barkeeper szakma külföldön? Főleg német nyelvterületekre gondolok elsősorban pl: Ausztria ( Bécs, Tirol ), Svájc, Németország

Figyelt kérdés

2013. nov. 19. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Látom senki nem válaszol, szóval megpróbálok. Én Londonban vagyok, de úgy látom hogy a csaposokat eléggé keresik. Jól forognak, és jól is fizetik őket viszonylag.
2013. nov. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kösziiiiii :)
2013. nov. 22. 15:39
 3/3 anonim válasza:
En ott vegeztem el a mixertanfolyamot, a flairt es a barista tanfolyamot is. Ezutan kerultem ki Szlovakiaba egy nemzetkozi mixerversenyre amit megnyertem es most Londonban dolgozok havi 600 ezret keresek, elvezem az eletet rendesen, sokat koltok sportra es meg igy is felre tudok rakni havi 250 et. Hidd el, ha ez az almod, akkor megeri.
2014. okt. 5. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!